Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - ten produkt juz zostal wycofany z rynku
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2003-07-12, 00:57   #6
Mgiełka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2002-04
Wiadomości: 782
GG do Mgiełka
Re: kategorie news

Zło, ja myślę, że naprawdę należy oddzielić kosmetyki bezzapachowe (i nawet bym tak zrobiła w KW). Coraz więcej jest osób, które po prostu MUSZĄ takich kosmetyków używać. Wychodzi to często na naszym forum, ale też i na innych, które czasem czytuję (nie bój się, to nie zdrada , tylko na wizażu czytam KAŻDĄ wypowiedź ). Nie dotyczy to zazwyczaj nastolatek, ale z wiekiem okazuje się, że nasza cera robi się nadwrażliwa, coraz bardziej podatna na uczulenia. Jak to ktoś napisał "jak byłam nastolatką, musiałam walczyć z trądzikiem, potem były lata 20-ste i było fajnie, a teraz muszę walczyć z wszelkimi alergiami i prawie niczego nie mogę używać" - trochę sparafrazowałam, ale sens ten sam . Myślę, że taka kategoria w KW byłaby bardzo przydatna (bo przeszukiwanie wszystkich kategorii pod kątem - "bezzapachowy", gdy nie wszyscy to umieszczali w zgłoszeniu, to dopiero wyzwanie!). A że coraz więcej takich nowości się pojawia (co chyba świadczy o tym, że rzeczywiście jest na te kosmetyki zapotrzebowanie) - taka zakładka w newsach jest jak najbardziej OK.
No i właściwie - co to dla Ciebie? Takie wodotryski nam tu robisz, jedna zakładeczka to chyba tyle co splunąć, nie?
Pozdrawiam
Mgiełka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując