Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Allegro - praktyki które bulwersują Was na Allegro.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-05-14, 11:49   #3055
little_ola
Zakorzenienie
 
Avatar little_ola
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: na sofie
Wiadomości: 13 587
Dot.: Allegro - praktyki które bulwersują Was na Allegro.

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
zbulwersowaly mnie szczegoly z mojej oceny sprzedazy...
otoz w rubryce za maj przy czasie wysylki mam 4,9 (odjete za zbyt dlugi czas oczekiwania z mojej winy), natomiast przy kosztach wysylki 4,7 (odjete za znacznie zawyzone koszty wysylki). trzymam sie zasady, ze wysylam w ciagu 2 dni roboczych od zaksiegowania przelewu na moim koncie badz od wplaty poprzez PzA - jesli zdarzy mi sie wyslac dzien pozniej, to gratisy dokladam badz wysylam prio miast eko. co do kosztow, to nawet przy wysylaniu ciezszych flaszek, nie biore wiecej niz jakies 8,5 zl za prio - mam wrazenie, ze niektorzy mysla, ze koperty hoduje w doniczce
jakos mnie to zdenerwowalo, bo widze tez handel na All ze strony kupujacej - i nierzadko ktos wysyla przesylke po tygodniu od wplywu, albo wplace ponad 10 zl za listy polecone.
nadto, po moich ostatnich przebojach ze sprzedajacymi wlasnie, coraz mniej mi sie Allegro podoba
siarko, nie przejmuj się tym
gwiazdki wprowadził też ebay.uk i mimo, że mam 100% pozytywnych komentarzy (ponad 600), to niedawno naniesiono mi restrykcje na sprzedawanie, bo kilku kupujących według własnego "widzi mi się" wystawiło mi dwie gwiazdki za kontakt... kiedy ja zawsze informuję o wysyłce. nie wiem czego jeszcze ode mnie oczekują
little_ola jest offline Zgłoś do moderatora