Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - jego mama całym jego światem
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-05-18, 18:39   #8
klempaa
Zakorzenienie
 
Avatar klempaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z kupy gruzu
Wiadomości: 18 377
Dot.: jego mama całym jego światem

Cytat:
Napisane przez veiled Pokaż wiadomość
Właśnie to on zawsze więcej mówił o przyszłości niż ja...ja nie jestem typem kobiety, która po kilku miesiącach bycia razem planuje już wspólną przyszłość. On tak, od kiedy się poznaliśmy i już wyznaliśmy sobie miłość planował ślub, że chciałby skromniejszy, że wolałby ze mną wybrać się w podróż poślubną w jakieś odległe miejsce niż wydawać wie;lkie sumy pieniędzy na ślub, z resztą ja miałam podobne zdanie więc nie było problemu. Często też wspominał o wspólnym mieszkaniu, że wolałby w mieście niż na wsi itd.... ale kiedy ostatnio pokłóciliśmy się o tą sytuację, ponieważ powiedziałam mu, że jeśli się nic nie zmieni to nigdy naprawdę nie będziemy razem to on ostro się zdenerwował i jedyne co powiedział to, że mnie kocha najbardziej na świecie, ale jeśli nie jestem z nim szczęśliwa to powinniśmy się rozstać bo on chyba nie zapewni mi tego czego ja oczekuję.

wiesz, mówić to niestety jest łatwo...


obawiam się, ze chłopak moze miec rację: dla niego najwazniejsza jest mama (przynajmniej tak wnioskuje)


ups, przepraszam za posta pod postem

__________________
Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę.
Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania.
Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.


Śledź też pies! - blogujemy



Edytowane przez klempaa
Czas edycji: 2011-05-18 o 18:40
klempaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując