Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamusie majowo-czerwcowe 2011 - odsłona pierwsza :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-05-19, 10:38   #719
agnieszka_pe25
Wtajemniczenie
 
Avatar agnieszka_pe25
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2 063
Dot.: Mamusie majowo-czerwcowe 2011 - odsłona pierwsza :)

Cytat:
Napisane przez moria44 Pokaż wiadomość
Dziewczynki, dziękuję za wszystkie odpowiedzi Już jestem spokojniejsza, TŻ to już mi kazał do dwóch lekarzy jechać aby zasięgnąć dwóch różnych opinii Szalony ten "ojciec"


Camomile, tak jak piszesz większość z nas ma te same problem, więc uzewnętrzniaj się, bo wiem po sobie, że to pomaga
Co do mm to u mnie też się sprawdza Enfamil Premium z Lipilem, puszka kosztuje 26-29 zł.


anulinko my też wczoraj kupiliśmy delicol (jaki on droooogi). Igusia spała nam 6h po samych UU ale nie wiem czy to zasługa kropelek bo wcześniej też jej się 5-6 a nawet 8h snu w nocy zdarzyło. Kiedy się w dzień nie śpi, to w nocy musi nadrobić Zasypia najczęściej 0 21-22 więc pobudka i tak wypada mocno w nocy i trwa średnio 1,5h ( 2-3 karmienia + zmiana pieluchy).

Acha, aga_pe czy Ty podajesz delicol + jakieś inne krople na bąki? Nie wiesz czy można tak mieszać? I jak często i ile kropelek podajesz.
Ja dałam od wczoraj 3 razy po 4 krople. Przed snem, przy nocnej pobudce i przed chwilą
drogi? u nas kosztuje 29 w pierwszej lepszej aptece, a infacol 26.
ja podawalam albo infacol albo delicol.
polozna mowila o podawaniu infacolu co drugie karmienie
a wcz pediatra mowila zeby podawac ALBO infacol(espumisan) ALBO delicol jak dziecko bedzie niespokojne.
powiedzialam ze aktualnie podajemy delicol, na co ona ze jak nie jest lepiej po delicolu , po dwoch dobach to nie ma sensu go dluzej podawac.

aktualnie nie podaje od wcz popoludnia nic wraz ze zmiana mleka, bo rece mi opadaja od roznorodnosci problemow brzuszkowych jakie mamy z norbertem, czuje sie bezradna i czekam co sie bedzie dzialo, jak na razie maly czuje sie lepiej na tym nowym mleku(zobaczymy jak dlugo)

na delicolu jest schemat jak podawac i tam jest mowa o 5 kropelkach na 60-90 ml mleka (bodajze)


kochane, prosze wypowiedzcie sie jak mozecie

jestem przeciwniczka chust do noszenia dzieci, oraz nosidelek, ale rozwazam kupno chusty(nosidelko mam po 1wszym synie dla mnie mega trudne w zapieciu i zbyt skaplikowane) poniewaz moj kochany tz za pare dni nas opuszcza i bede musiala wozic sama syna do przedszkola i tu zaczyna sie problem, bo bede miala kawalek do przejscia z parkingu do przedszkola, moglabym brac malego w foteliku, ale szatnia jest tak waska ze nie wiem czy bedzie miejsce na postawienie fotelika gdzies,mam do pokonania schody takze wozek odpada. dlatego myslalam zeby kupic chuste i brac malego z samochodu przekladac do chusty, wowczas ebde miec wolne rece zeby zdjac malemu buty , czy pomoc sie rozebrac, a nie bede musiala nosic fotelika(i meczyc sie z wpinaniem za kazdym razem)

tylko czy taka chusta na pewno zda egzamin?
macie juz jakies doswiadczenia?
jakie sa najlepsze`?

---------- Dopisano o 11:38 ---------- Poprzedni post napisano o 11:33 ----------

Cytat:
Napisane przez anula_81 Pokaż wiadomość
Moria Trzymam kciuki zeby z czasem bylo lepiej Igusia i Ty z pewnoscia znajdziecie swoj rytm

ja mam jeszcze pytanko na szybko..
czy waszym pociechom tez luszczy sie skurka na raczkach i stopkach?smarujemy oliwka, kremikiem, dodajemy oliwki do kapieli i ciagle to samo.... polozna mowi ze normalne, ale dla nich wszystko normalne
u nas tez sie luszczyla , teraz juz jest lepiej, za to ma takie luszczace sie suche placki w brwiach, nad oczami, i krostki na poliku i na brodzie-nie mam pojecia co to

Cytat:
Napisane przez mazianka81 Pokaż wiadomość



Kurcze a u nas po Humanie 1plus efekt jakos odwrotny,zamiast dłyuzej byc sytym ,Gabriel wyje i chce juz 120ml- masakra,ale chociaz nie ulewa,Kolki są jednak masakryczne, dzisiaj juz od 6,30 do teraz,dopiero zasnał,nawet karmienie nie pomoglo,moze faktycznie glodny jeszcze byl,
ale 120ml w 4tyg to troche chyba za duzo ,nie??Andziotku co Ty na to?



Kurcze juz mam dosc tych kolek,nawet krople nie pomagają,dajemy bobotic i du..pa.
Zastanawiam sie czy na pepti go nie dac,Julia miała pepti i bylo ok,nie wie juz jak mu sie nie unormuje do konca opakowania 1plus,to na co ja mam zmienic? juz sama nie wiem
normalnie mazianka jak ja ciebie rozumiem z tymi mlekami, nawet nie masz pojecia.

moj maluszek ma 2, 5 tyg a tez ssie domagal 120 i wiecej tego mleka comfort!!!! a ono takie tluste i tez mi sie wydawalo ze powinno go zapychac bardziej

od wcz jest na pepti i drze co to bedzie dalej, zeby znowu nie bylo jeden dzien ok, a na nastepny jakies nowe rewolucje zoladkowe
__________________
moich dwoch chlopcow<3
zaczynamy od nowa dietowanie
agnieszka_pe25 jest offline Zgłoś do moderatora