Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Grey's Anatomy: Chirurdzy - SEZON 7
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-05-20, 18:58   #701
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Grey's Anatomy: Chirurdzy - SEZON 7

Cytat:
Napisane przez sadie Pokaż wiadomość
zgadzam się z Puntodivistą, uwazam, że jesli kobieta nie chce mieć dziecka, to odpowiedzialną decyzją jest go nie mieć. Rodzice sa w stanie zrobic niesamowitą krzywdę dziecku, często nieświadomie, a jesli ktoś czuje, że sie do tego nie nadaje, to faktycznie, lepiej niech się za rodzicielstwo nie bierze.

Odcinek był fajny, taki w stylu starych grejsów, choć jak na finał "taky se".
Nie znam takich kobiet Ale ok lepiej żeby taka która nie chce, nie miała niż dziecko miałoby cierpieć.. ale akurat w jej przypadku uważam, że chce tylko o tym nie wie (cały czas upieram się, że za pierwszym razem płakała - myślę, że gdyby jej naprawdę tak mega nie zależało nie reagowałaby tak). Zresztą jestem przekonana, że mieszkając z Mer pod jednym dachem i widząc jak ona zajmuje się maleństwem - a i za pewno będą akcje gdzie Mer będzie ją prosić by zajęła się chwilkę Zolą, ona zmieni zdanie - wspomnicie moje słowa

Cytat:
Napisane przez martina@ Pokaż wiadomość
Moja opinia (odcinek baaaaaardzo mi się podobał, chociaz bywaly lepsze

Mer i Derek - moim zdaniem Mer postąpiła bardzo nie rozwaznie i nie profesjonalnie. Derek ma pełne prawo być na nią zły. Jest szanowanym lekarzem, takie badania kosztuja bardzo duzo, a ona z niezrozumiałych (dla mnie osobiscie) powodow mogla wszystko popsuc. Chociaz sadze, ze sie podasaja i wroca do siebie
Może i było to nieprofesjonalne, ale w grę wchodziło zdrowie bliskich osób z jej otoczenia.. emocje zrobiły swoje.. ja wiem, że to duża kasa i próby są ważne i dla wielu chorych nie tylko dla Adele i trzeba by tu spojrzeć bardziej szeroko.. ale.. ja jej nie potępiam bo nie wiem czy sama nie zrobiłabym tak samo
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując