Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Filtry ochronne - ZBIORCZY
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-05-21, 23:04   #4415
Barbie156
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez antunka Pokaż wiadomość
Z nieba mi spadłaś Nawet nie wiesz jak mi pomogła Twoja wypowiedź. Używam Revlon Colorstay 150 Buff więc mamy podobny odcień skóry. Zdaję sobie sprawę, że niedoskonałości nie zatuszuje ale przynajmniej twarz nie będzie trupio blada. Pojedyncze niespodzianki można tuszować korektorem a twarz odpocznie od podkładu. Moja cera niestety nie jest idealna a pod kołderką z filtru, podkładu i pudru zwyczajnie się dusi a ja wraz z nią Chyba się na niego zdecyduję. Do kompletu kupię puder bambusowy, na który czaję sie już od 2 miesięcy i lato będzie moje
Dziękuję za wyczerpującą odpowiedź
Ciesze się, że mogłam pomóc, ja też się czaje na ten puder bambusowy, ale czekam aż będzie dostępny hydrolat oczarowy na BU, żeby móc zamówić za jednym razem. Wracając jeszcze do fluidu biodermy, napiszę tylko, że już nigdy nie kupie niekoloryzowanego kremu z filtrem, nawet gdybym miała nałożyć na niego podkład, to i tak efekt jest nieporównywalny! Filtr z avene 50+, o którym pisałam doprowadza mnie do szału, nie dość, że bieli i ciężko to zakamuflować, to jeszcze część kremu zasycha w pompce i włazi do oczu, mam nadzieje że zużyje go na jakichś wakacjach, jednak używanie go na co dzień nie jest najlepszym pomysłem. Poszukując idealnego rozwiązania filtr+krem+podkład trafiłam na krem z serii BB Missha perfect cover, który posiada filtr 42, podobno kryje jak Revlon colorstay i jeszcze nawilża, ale o tym jest osobny wątek, na razie pozostaje mi zużyć zapasy, które zrobiłam na zbliżające się lato, co nie jest łatwym zadaniem, bo przeglądając wizaż chciałoby się spróbować wszystkiego
Barbie156 jest offline Zgłoś do moderatora