Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 20
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-05-23, 21:29   #154
nikamo36
Zadomowienie
 
Avatar nikamo36
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 008
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 20

Witam Kochane,nie było mnie trochę,poczytywałam ale nie mogłam odp.bo ten bluconnect bezprzewodowy na działce coś szwankuję,masakra
Witam nowe dukanki
Cytat:
Napisane przez Kryszynka9008 Pokaż wiadomość
Melduje się na nowym wątku jako nowa dukanka

Na razie książka przede mną do poczytania i od jutra ewent. pojutrza jadę z koksem wiem,że łatwo nie będzie bo wraz z Dukanem rzucam palenie ale myślę ze to lepsze niż rzucić fajki-->przytyć-->odchudzać się, Proszę o kilka porad. obecnie ważę 59-ostatnio przytyło mi się.Ogólnie walka zaczęła się 2 lata temu. Urodziłam dziecko i w ciąży przytyłam około 40 kg moja waga z przed ciąży to 55kg i po porodzie 80kg waga po porodzie sama zaczęłam powoli spadać,ale i szybko wracała w około 8 miesięcy po porodzie zaczęłam stosować dietę "oszukać metabolizm" stosowałam bardzo krótko,chwile później zaczęłam pić herbaty z systemu just fit razem z ćwiczeniami na płycie i łykać "Redufat" i jadłam praktycznie samo mięso i wędliny (urok pracy) nie specjalnie.Coś jakby dukan i waga zaczęła spadać drastycznie szybko. Ogółem w 2 miesiące schudłam około 20 kg. Po tych 2 miesiącach jadłam normalnie przy smażonych rzeczach łykałam "Redufat" i waga trzymała się 7misięcy wtedy zmieniłam tryb pracy i zaczęłam tyć 2 tygodnie temu ważyłam 61 kg i zaczęłam pić Aqua Slim,faktycznie schudłam 2 kilo,ale moja wymarzona waga to 49 W teście Dukana wyszła mi waga 56kg,jak przeciągnąć dzień fazy uderzeniowej? i czy mogę pić nadal Aqua Slim? Obecnie jestem na antybiotykach i czy zacząć teraz czy poczekać do końca kuracji? Z góry dzięki bardzo za odpowiedz )
Skoro dukan wyliczył ci 56kg to nie warto pakować sie w tą dietę bo ona jest do końca życia a ty masz kilka kg do zrzucenia.Co do antybiotyków to jaką kolwiek dietę zaczynać to po ok.2 tyg. po ich odstawieniuale za spadek po ciąży.
__________________
Dukan-start 16.02.2011r.(116kg),wzros t 165cm
30.05.2011r.-99kg(razem -17kg)
11.11.2011r.-ponownie 99kg
Cel I-100kg OSIĄGNIĘTY
Cel II- 80kg
Cel III-70kg(wg.testu Dukana)
nikamo36 jest offline Zgłoś do moderatora