Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Filtry ochronne - ZBIORCZY
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-05-25, 21:07   #4439
kreolkaa
Rozeznanie
 
Avatar kreolkaa
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: centrum
Wiadomości: 953
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez elaj Pokaż wiadomość
Sprobuj Klorane dla dzieci 50+. Jedyny, ktory mi nie migruje do oczu. Lekki.
Na KW mial dobre opinie, kupilam i nie zamienie na zaden inny.

Ja nie po to uzywam 50+, zeby sie jeszcze opalac.
Nie opalam sie i nie zaluje. Skora tez

---------- Dopisano o 18:22 ---------- Poprzedni post napisano o 18:19 ----------

Kreolkaa, ja tez ze szkoly B. Kwiatkowskiej.
Naczytalam sie kilka lat temu i tego sie trzymam
I zle na tym nie wychodze.
Zwrocono mi juz uwage na forum, ze to artykuly sprzed kilku lat, ale Basia nawet na swojej stronie zamiescila wszystko "stare", czyli chyba aktualne.
Ja też najlepiej lubię Klorane, ale chyba go już nie produkują, bo coraz trudniej go kupić..

Nie opalam się, ale nie unikam słońca Po prostu używam kremów z filtrem, bo dobrze służą one mojej skórze. Opalenizna na twarzy i tak nigdy nie trzymała mi się długo, a po jej zniknięciu pojawiały się problemy z cerą, więc jest to dla mnie gra niewarta świeczki

Ja też naczytałam się tych artykułów kilka lat temu i jakoś zostało mi w głowie

Cytat:
Napisane przez AliMa5 Pokaż wiadomość
Dziekuje dziewczyny). Nie wiem czy Klorane sie nada. podobno widac je na skorze. i nie moge znalesc jaka jest ochrona UVA. kolorowka sie nie przejmuje. napisalam,ze nic mnie nie opala co nie oznacza ze sie opalam.. unikam slonca, ale nie zawsze sie da.
Producent nie podaje wartości ochrony przeciw UVA, jednak taka ochrona jest zdeklarowana na opakowaniu, więc UVA-pf musi wynosić minimum 1/3 SPF

---------- Dopisano o 22:07 ---------- Poprzedni post napisano o 22:03 ----------

Cytat:
Napisane przez mentha Pokaż wiadomość
Brzmi to utopijnie.
Wiadomo każdy ma inną skórę, akurat dla mnie mało który krem z filtrem jest uciążliwy Może po prostu nie trafiłam na te najgorsze, chociaż kiedyś miałam L'oreala i był przeokrutny
kreolkaa jest offline Zgłoś do moderatora