Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - nastolatek - porażka
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-05-28, 10:21   #6
ki_ti
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 37
Dot.: nastolatek - porażka

Dziękuję za zainteresowanie i ciepła słowa, od rana boli mnie głowa. Młody wstał popatrzył na mnie beznamiętnie i poszedł do lodówki. To ostatnie miejsce na którym mu zależy bo apetycik to on ma .
Wiecie, cała rodzina, ja, młodszy syn i partner wyglądamy na zmęczonych i przygnębionych wszyscy za wyjątkiem Pana Synka bo ten wygląda tak jak by się nic nie stało.
Piszecie o psychologu, wiem że pomaga bo tylko dzięki temu udało nam się przetrwać do 15 roku życia bez większych kłopotów na przykład z prawem, Młody ma zdiagnozowanie ADHD, ja jestem po kilu warsztatach związanych z wychowaniem, słuchaniem, i jeszcze wieloma innymi. Jest taki wkład zrobiony w to żeby z niego ludzie wyszły, ale żby to zadziałał to on musi chcieć a tu jak wiemy wszystko leży.
Rozwód rodziców myślę że raczej nie był dla niego szokiem, tym bardziej że odbyło się to wszystko bezboleśnie.
A czy brakuje mi faktycznie konsekwencji w wychowaniu? Nie mam pojęcia, wydaje mi się że jestem konsekwętna ale kto to wie ?

---------- Dopisano o 11:21 ---------- Poprzedni post napisano o 11:18 ----------

Dziękuję Kochana za ciepłe słowa - jest mi raźniej trochę.
Faktycznie mój też wygląda tak jak by nie rozumiał swoich uczuć ale za wszelką cenę stara się to maskować chamstwem i arogancją.
ki_ti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując