Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Moja Metamorfoza. Carmel Babe
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-09-15, 14:38   #37
raniaa
Raczkowanie
 
Avatar raniaa
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 161
Dot.: Moja Metamorfoza

Cytat:
Napisane przez Caramel Babe Pokaż wiadomość
Droga Ranio!!!
Wlasnie wlosy to pal szesc, ale usta. Wiesz jak ja dlugo marzylam o wiekszych ustach. Kupowalam szminki powiekszajace, obrysowywalam kredka, wyjezdzalam poza kontury blyszczykiem itp. Teraz jak to robie to mam duze usta, gdy nie pomaluje sa normalnej wielkosci. Gorna warga leciutko wieksza od dolnej. Strasznie lubie to uczucie! Mialam takie mysli, ze to duzo pieniedzy, mialam watpliwosci w koncu to nie jest najwazniejsze w zyciu miec wieksze usta... Mysle ze warto to zrobic. Czuje sie z nimi fantastycznie. Starzy znajomi zorientowali sie odrazu. Niektorzy patrzyli sie na mnie i mowili ladnie dzis wygladasz co zrobilas, masz inny makijaz? Zmienilas wlosy??? Cos zrobilas...Wszyscy zareagowali pozytywnie. Nastepnym razem skusze sie na aquamid, jako ze jest na dluzej. Pozdrowienia!
Oj, kusisz Moje usta sa takie beznadziejne, ze nawet nie da sie ich pomalowac blyszczykiem czy szminka, bo zaraz ja zjadam Bardzo ich nie lubie, a gorna warga to juz wogole tragedia... Wybralabym chyba jednak aquamid ze wzgl. na trwalosc. Zastanawiam sie czy 1ml aquamidu wystarczyloby, zeby uzyskac taki efekt jak Twoj.
A co do wlosow, to mialam sobie przedluzac miesiac temu, mialam juz kase, ale chlopak mnie wysmial, nie podobal mu sie moj pomysl wiec dalam sobie spokoj
raniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując