Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - NIE MOGĘ SCHUDNĄĆ - pytania, porady, wskazówki - wątek zbiorczy!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-05-29, 10:39   #273
YOUdith
Rozeznanie
 
Avatar YOUdith
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Koniec świata...
Wiadomości: 915
Dot.: Nie mogę schudnąć! - gdzie popełniam błąd? Wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Ninlil Pokaż wiadomość
Napisz swój jadłospis, wiek, wagę, wzrost, ćwiczenia. Moze bedę mogła pomóc.


Już doczytałam co pisałas powyżej. Napisz proszę szczegółowy jadłospis do 3 dni wstecz od wczoraj. Łącznie ze wszystkimi cukierkami, przekąskami i innymi zapychaczami które podjadasz w ciągu dnia
Napisz tez proszę, czy po obięciu nadgarstka kciukiem i palcem wskazującym palce się stykają, nachodzą na siebie czy nie dajesz rady ich połączyc. Moze Twoja budowa jest poniekąd przeszkodą w schudnięciu.


Ile masz w udzie a ile chciałabyś miec w talii?
To może zacznę od końca, bo ten obwód uda tak mnie wczoraj zdołował, w obwodzie uda mam tyle, co niektóre dziewczyny w talii...58cm W talii chciałabym mieć 65 cm, mam 75 Jeśli chodzi o nadgarstek to powiedziałabym, że jest chudy, zawsze tak było - palce nachodzą na siebie. Jeśli tyję to od dołu, tzn. najpierw uda i biodra, brzuch, na końcu piersi i twarz natomiast chudnę w drugą stronę, najpierw twarz i piersi, później brzuch a na końcu ewentualnie biodra i uda, co zdarzyło mi się może 2 razy w życiu... Moje uda są wielkie i ciężkie, coś jak u niektórych tancerek...nie wiem jakie ćwiczenia powinnam wykonywać, żeby je odchudzić. Od jakiegoś czasu owijam je folią...i ćwiczę codziennie przez 35 minut na orbiterku, ale to nic nie daje, do tego fitness...
Mój jadłospis z ost. 3 dni:
śniadanie: zawsze płatki owsiane z mlekiem
drugie śniadanie: 2 jajka, pomidor/twaróg z rzodkiewką/2 jajka, pomidor
obiad: pierś z kurczaka + brokuł/łosoś + fasolka szparagowa/znów łosoś + fasolka szparagowa
podwieczorek: koreczki śledziowe / 2 jajka /sałata + pomidor + bazylia + mozarella + jogurt naturalny
kolacja: twaróg / makrela wędzona / twaróg

Mój dzienny jadłospis składa się głownie z produktów, które wymieniłam powyżej, czasem jem jeszcze kasze, niekiedy (rzadko) ciemną bułkę i oczywiście różnego rodzaju warzywa, bardzo rzadko sięgam po sery typu mozarrela, czasem gotuję zupę z dużą ilością warzyw, od dwóch tygodni nie jem w ogóle owoców.

Wiek - 24 lata, waga 70kg, wzrost 176, chcę schudnąć 8-10kg.
YOUdith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując