Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - dziewice czy doświadczone?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-09-15, 22:00   #347
anwen
Zadomowienie
 
Avatar anwen
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Zamość<->Kraków
Wiadomości: 1 185
GG do anwen
Dot.: dziewice czy doświadczone?

ja wcale nie twierdze ze wszystkie dziewice czy prawiczki maja byc wlasnie tacy nie chce generalizowac opisalam tylko to co znam z wlasnego doswiadczenia
a co do mojego chlopaka to on akurat wie ze jest dobry i tu nie chodzi o to ze jest niedowartosciowany tylko o to ze ma takie surowe zasady moralne ale tylko gdy ocenia innych, bo do siebie jakos nie bardzo je stosuje.
no i raczej mojego "doswiadczenia" tez nie ma sie co bac bo przed nim kochalam sie tylko z jedynym moim chlopakiem z ktorym naprawde chcialam spedzic cale zycie. Ja akurat jesli chodzi o te sprawy tez mam dosyc surowe zasady i napewno nie przespalabym sie z kims kogo bym naprawde nie kochala. ( a wlasciwie to zawsze uwazalam ze bede sie kochac tylko z tym jednym przez cale zycie- niestety stalo sie inaczej)
a jesli chodzi o takie pary co sa ze soba od podstawowki to wedlug mnie jest to juz calkiem inna sytuacja- oni oboje sa dla siebie tymi pierwszymi jedynymi i nie maja tego poczucia ze ich partner przezyl cos wiecej niz oni sami. takie pary napewno zadziej maja takie dylematy (a moze i nie w sumie skad ja mam to wiedziec :/)
anwen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując