Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dobry Fryzjer w Poznaniu
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-06-03, 09:28   #4939
Haftung
Przyczajenie
 
Avatar Haftung
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 10
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

Cześć dziewczyny!

Chciałabym podzielić się uwagami na temat kilku fryzjerów i prosić Was o radę

Coś dawno tu nie zaglądałam ale mam wielki dylemat- muszę iść do fryzjera. Mam krótkie włoski, takie bez pazura, wiecie o co chodzi Chcę coś zmienić-inaczej ściąć. Znacie może kogoś kto zna się na krótszych włosach i do tego ma pomysły, i sprawi że będę świetnie wyglądać?? Zastanawiam się nad Betlejem i nad Posh Studio na Wrocławskiej (polecano mi Bartka). Pytanie tylko czy ich usługi (70-80zł) warte są swojej ceny?? A może macie kogoś innego, kto mi pomoże(ważna też cena)

A jeśli chodzi o uwagi na temat fryzjerów ODRADZAM p. Sarę w studiu Patrycja Lewandowska- bardzo przyjemna babka, można pogadać ale fryzurę mi spieprzyła. Włosy nie dość że nie chcą się układać to wyglądają źle (nie tylko moja opinia). Nienawidzę też jak w cenniku na stronie jest cena, która i tak jest zaniżona bo zapłaciłam więcej. Odradzam więc!
Byłam też wcześniej w salonie Magia- nie jest źle ale bez rewelacji. Ścinała mnie dziewczyna w długich, rudych włosach. Nic szczególnego, nie było źle ale dobrze też nie. Można pójść spróbować.

Nadal poszukuję pana Macieja, grubszy pan koło 40, fajny fryzjer, miło się z nim gawędziło, miał pomysły i byłam zadowolona. Pracował w Krzywej Grzywie ale przed przeniesieniem czyli na ul. Ogrodowej. Jeśli ktokolwiek wie co się z nim dzieje byłabym wdzięczna.

No i teraz dalej zastanawiam się do kogo iść...
Haftung jest offline Zgłoś do moderatora