Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Odchudzanie po 30 i pozniej 11
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-06-03, 11:20   #4846
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Odchudzanie po 30 i pozniej 11

Czeeeeść

W końcu piekne pogody nawet w weekend ma byc tak

Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość
używam VANISHA tego różowego, teraz w psiukaczum kiedyś najlepszy był ten dwufazowy ale go wycofali

i kocham te chusteczki
dzieciaki mają bardzo kolorowe ubrania bo ja lubię je energetycznie ubierać, zazwyczaj po praniu takie przyblakłe wyjmuję, od wczoraj do każdego wkładu 2-3 chusteczki i jest cudnie, ale chusteczki zafarbowane mocno
Tez używam w płynie Vanisha, Ilonka powiedz mi, jak sie nazywają te chusteczki i jakiej firmy i gdzie je moge kupić? w Rossmannie, czy w jakims hiper? Bo chcę zakupić sobie i na jedno pranie ręczne to ile mam ich wrzucić? 2?

Ja tez nie bardzo lubię dzieci ubrane "na smutno" kocham kolory

Cytat:
Napisane przez Agaw'a Pokaż wiadomość
Ojjj nie, nie... regularnie to ja biegam 4 tygodnie ( 3 x w tygodniu).
Efekty ? No spadło mi troszeczkę na wadze i na cm też ale nie robię pomiarów. Iwonko do wagi ślubnej zostało mi 10kg jeszcze.
Muszę koniecznie się pomierzyć bo bardziej widoczne są jednak efekty po ubraniach niż na wadze ...
Fotki... no muszę w końcu pozgrywać z aparatu... ale zawsze jakoś nie po drodze...

Ann i u mnie truskawki są po 8 zł!
Agawko - ja nie patrzę na wagę, a na cm pomierz się koniecznie, zobaczysz, że za jakiś czas dalej Ci spadnie

Fotki, fotki

U mnie truskawki są od 4zł do 8,5zł, ja takie za 6zł kupiłam


Cytat:
Napisane przez Lide Pokaż wiadomość
Gosh jak ja dawno malosolnych nie jadlam
Żałuj moje są pyyyszne
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora