Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - On kłamie czy to ja mam wybujałą wyobraźnię?
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-06-03, 12:54   #12
LesYeuxVerts
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 56
Dot.: On kłamie czy to ja mam wybujałą wyobraźnię?

Cytat:
Napisane przez jagodowa90 Pokaż wiadomość
Jesteśmy ze sobą 1,5 roku. Mieszkamy razem - kwestia czy to za wcześnie jest nieistotna.
Ja mam 21 on 23 lata.

Nikt nikomu nie zabraniał posiadania jakichkolwiek kont. On stwierdził, że nie ma ochoty takiego konta posiadac i je usunal. Ja usunełam pozniej, gdyż stwierdziłam, że za bradzo mnie to wciaga i tyle.
Sam fakt posiadania takich rzeczy nie byłby dla mnie problemem, gdyby mi o tym powiedział.


Zadzwonił. Powiedział, że nie miał nic na koncie żeby odebrać w nocy telefon. Powiedziałam, że dla mnie to wszystko jest conajmniej dziwne i szczerze przyznałam, że mam wątpliwości co do jego szczerości.
Niby za 3 godziny będzie już na miejscu i żeby rozwiać moje watpliwości powiedział, że weźmie paragon ze stacji.

Chore to dla mnie jest, bo nie chce jakiś dowodów, paragonów ani zdjęć przy nazwie miejscowości. To bezsensowne. Chce mu ufać.
Ale jak to zrobić, gdy jakieś conajmniej dziwne sytuacje się przydarzają...
Ok, co do kont mógł Ci o tym powiedzieć. Widocznie nie uznał takiej potrzeby za konieczną. Rozmawiałaś o tym, z nim, że zabolało Cię, że założył te konto i nic Ci nie wspomniał?

Co do tego to myślę, że nie kłamie. Będąc za granicą, jeśli chcesz odebrać połączenie musisz mieć coś na koncie bo za każdą minutę odebranego połączenia zabiera pieniążki. Nie raz tak miałam i uwierz mu co do tej kwestii.

I dlaczego mówisz, że dziwne sytuacje? Według mnie teraz to Ty przesadzasz i wymyślasz różne scenariusze, które nie powinny mieć miejsca. Wyluzuj, naprawdę. Były jeszcze jakieś sytuacje, które według Ciebie są dziwne? Może opisz coś więcej, bo w tym momencie wiemy tylko o sprawie z portalem społecznościowym
LesYeuxVerts jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując