Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jakim trzeba być trollem, żeby coś takiego zrobić?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-06-04, 22:18   #155
skarbiatko
Zakorzenienie
 
Avatar skarbiatko
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 20 564
Dot.: Jakim trzeba być trollem, żeby coś takiego zrobić?

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Niechaj odpowiedzią na nasze wątpliwości będzie wymiana zdań pod postem na NMP:


Anonimowy pisze...
Pierwszy raz weszłam na tego bloga dzisiaj i powiem Ci, że jestem zaskoczona tym, w jaki sposób potraktowała Cię Pani S. Wykonujesz kawał dobrej roboty i to na zawsze będzie Twoje. Próbowałeś pytać prawnika, czy nie da się z tym czegoś zrobić? Na takie chamstwo musi być przecież jakaś recepta.
4 czerwca 2011 12:11 Marcin Budzyk pisze...
* Anonimowy (szkoda, że tylko tak)... Dziękuję za miłe słowo. Cieszy mnie, że jest ich coraz więcej. Na razie pogodziłem się z klęską, ale dzięki wsparciu jakie otrzymuję od czytelników zaczynam w ową klęskę wątpić. Dziękuję.


nie wiem co ja sobie myślałam..... że będą przeprosiny i zgoda....... głupia jestem, stara i głupia....

---------- Dopisano o 23:18 ---------- Poprzedni post napisano o 23:15 ----------

Cytat:
Napisane przez Kattarina Pokaż wiadomość
choc, podobnie jak Taka uwazam Twister nie zasluguje na kolejna szanse w gronie perfumofili i ja sama dalej nie zamierzam miec z nim kontaktow, to przyznaje, ze jako osobie postronnej, podobaja mi sie kroki, ktore podjal. oczywiscie kwestia czy i jak dlugo dotrzyma slowa, wciaz pozostaje otwarta- czas pokaze...
jednak w koncu zdobyl sie na odwage i publicznie przyznal do bledu i probuje go naprawic- z jakich pobudek i czy szczerze, nie wnikam. mysle, ze dla poszkodowanych, (chyba) liczy sie fakt.

czywiscie nie jestem tak naiwna, zeby wierzyc w cudowna przemiane, ale przeciez wszyscy oczekiwali, ze T. cos jednak zrobi w tej konkretnej sprawie. od czegos musial zaczac...
Katt a w kwestii wymiany postów T. z anonimowym gościem bloga ( Sabb cytuje) ?Doczytałaś ?

Bo ja też byłam zadowolona, że może zapanuje jakiś spokój... ale w tej sytuacji... nie liczyłabym na to
__________________
blog ( nie dla sztywniaków )

skarbiatko jest offline Zgłoś do moderatora