Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V - razem zrzuciłyśmy już ponad 250 kg!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-06-05, 10:57   #2554
mroziq
Zadomowienie
 
Avatar mroziq
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 286
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

Cytat:
Napisane przez agusia_1 Pokaż wiadomość
Dzień dobry

To już zaczyna się robić nienormalne (jeśli chodzi o mnie ) obudziłam się dziś sama z siebie o 6.10 i już nie mogłam usnąć, a budzik miałam nastawiony na 6.30
Ale to dobrze, lubię tak wcześnie być na nogach, zawsze lubiłam, tylko nie lubiłam samego wstawania Zawsze przez pierwsze kilka h byłam nieprzytomna a teraz jestem jak ranny ptaszek

Dziś znów mam w planach rowerkowanie planuję zrobić koło 50km, wczoraj było 42km Do tego posiedziałam sobie nad jeziorkiem i poczytałam sobie na łonie natury Uwielbiam takie dni
O kolejny przykład dobrego wpływu dukania Wczoraj miałam wielkie sprzątanie rano a potem jeszcze poszłam na rower, dawnej po sprzątaniu padłabym i nic już by mi się nie chciało, a teraz mnie nosi I nie jest to kompletnie kwestia pory roku, w poprzednich latach miałam leniwca przez cały rok


Ależ szykuje się u mnie piękny dzień Słonko mocno już przygrzewa, ptaszki od rana śpiewają...

Zaraz wrzucę kilka zdjęć z rowerowania Prawie same ujęcia zbiorników wodnych, ale cóż poradzę że tak je uwielbiam


1 i 2 zdjęcie są z tego samego mostku z dwóch stron, kolejne też ale już inny most Na 3 zdjęciu w oddali widać Wisłę, to z kominem to już Konstancin-Jeziorna, 2 następne Jeziorko Powsinkowskie w Wilanowie, a ostatnie 2 to Siekierki
Mistrzem fotografii nie jestem, więc zdjęcia kiepskie, ale widać że można znaleźć fajne miejsca nawet w bliskich okolicach Warszawy
Jeeeej jakie śliczne miejsca uwielbiam takie zakątki

Cytat:
Napisane przez tchnienie-wiatru Pokaż wiadomość

palce u stóp w ogóle mam malutkie, chudziutkie, jak u 10-latki:P i najmniejszy zachodzi na góre i jest tak maleńki, że nie ma paznokcia




gotowana pierś z kurczaka

u mnie waga wzrosła na ostatnim PW +0,2. i tak jestem z niej dumna na tym PW, bo sporo schudłam
Ja też mam takie malutkie... Zachodzą mi na tego większego,tylko u mnie zamiast braku paznokcia jest taki "narośnięty",gruby i chropowaty,że trzeba się nieźle postarać,żeby ładnie pomalować

Kurcze,a ja się spaliłam nad tym jeziorem i nawet na rower boję się iść,że mnie znów przygrzeje
mroziq jest offline Zgłoś do moderatora