Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V - razem zrzuciłyśmy już ponad 250 kg!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-06-05, 14:16   #2577
Agus140188
Rozeznanie
 
Avatar Agus140188
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 728
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

Cytat:
Napisane przez mroziq Pokaż wiadomość
Właśnie nie mam jasnej karnacji Całe życie szybko się opalałam i od razu na brązowo... Nie wiem,czemu ale teraz naprawdę jakaś delikatna skóra mi się zrobiła I w sumie posmarowałam się już na plaży to pewnie dlatego

Szykuję się właśnie do sklepu...może jakieś szorty/krótkie spodenki upatrzę Bo kupiłam sobie trzy pary,ale to takie bardziej do ćwiczeń i na rower/na plażę są niż na wyjścia jeszcze ok. 1.5 kilograma i idę rozglądać się na pierwszymi od n lat jeansami
Tak w ogóle to coś jeść mi się nie chce...Zjadłam rano parówki drobiowe,później serek wiejski z przyprawami i chlebkiem...No i brak pomysłu co dalej... W lodówce mam mięsko mielone,ale już mi się przejadły trochę zwykłe mielone (mam dni P) ... Ech...no trudno po zakupach coś pomyślę,zjem i jadę na rower jak się chłodniej troszkę zrobi
Hej moje panny!!!
Ślęczę nad psychologią ale w taki upał to masakra i wiedza do głowy ciężko wchodzi.
Poza tym dziewczynki zaraz chyba jakieś 3 dni temu na nogach dostałam takiej czerwonej wysypki w postaci krostek. Swędząca okropnie. Poszłam do apteki i tam pani dała mi fenistil który mial zmniejszyć uczucie swędzenia i działać przeciwalergicznie. Po nocy te krostki wydają się bledsze, ale gdy dziś przeszłam się po słoneczku zauważyłam, że znów stały się bardziej czerwone i swędzące. Czy to może być alergia na SŁOŃCE????? o tego ta wysypka się poszerza nigdy wcześniej nie mialam czegoś takiego, a do dermatologa przeciętnie czeka się u mnie około miesiąca

---------- Dopisano o 15:16 ---------- Poprzedni post napisano o 15:15 ----------

Jeszcze mam zapytywanie do Was. Widziałyście może parówki sojowe w biedronce???? Tak się zastanawiam czy my możemy je?
__________________
Cierpliwość- najważniejszą cnotą w Dukanie
Agus140188 jest offline Zgłoś do moderatora