Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V - razem zrzuciłyśmy już ponad 250 kg!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-06-05, 18:48   #2612
basia_ww
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 3 492
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

witam Was ponownie

już wróciłam z zakupów i co - nic nie kupiłam, tak to jest z moim mężem gdzieś iść , te spodnie takie zwykłe, te spodenki też takie normalne, nie urzekły go niczym, więc nie kupiłam, ale za to z przyjemnoscią mierzyłam rozm 38 , mierzyłam super sukienkę - kosztowała tylko 119 zł, lekka przesada jak za letnią kieckę, więc zrezygnowałam, może doczekam się na nią na wyprzedaży

Cytat:
Napisane przez Agus140188 Pokaż wiadomość
Jejku strasznie się boję tej III ale chyba spróbuje, poczekam jeszcze do końcatego tygodnia, a jak nic nie spadnie to od następnego poniedziałku zastosuję III
ja też się boję, ale stwierdziłam że już najwyższy czas, nie można być całe życie na II, żałuje że nie przeszłam miesiąc temu, ale trudno..., stwierdziłam tylko że będę się stosować do wskazań doktorka, i będę ważyć się systematycznie obserwując swój organizm co mu służy a co nie, czytałam na innych forach że waga wzrasta a po czwartku proto wraca do punktu wyjścia więc jak tylko tak będzie to będzie dobrze, najważniejsze by mieć umiar w ucztach by np nie trwały cały dzień czy nawet kilka dni
jemy by się najeśc i zaspokoić swoje wyczekiwane zachcianki ,

Cytat:
Napisane przez agusia_1 Pokaż wiadomość
Już nie raz były pytania o aromaty, ale przyznam szczerze że nie chce mi się przekopywać tych kilku wątków
Spytam więc jeszcze raz Co sądzicie o tych aromatach?
Wolicie proszkowe czy w płynie? I skąd? Z allegro czy ze sklepów internetowych?
Jak do tej pory nie używałam żadnych poza tymi sklepowymi które mi nie podchodzą ale chcę wreszcie zaszaleć i sobie coś zamówić
ja kupowałam te aromaty i u tego samego sprzedawcy - powiem - były dobre, serki i owsianke miałam codziennie w innym smaku, mój mąż się śmieje ze mnie bo rano robiąc owsiankę zastanawiam się - jaki dzisiaj smak? i wyciągam olejek i mam smak na jaki mam ochotę.
kupiłam też tu http://www.yerbamatestore.pl/cat-pol...FYKFDgodMS8Ktw, na początku mi nie smakowały nie potrafiłam znieść smaku bazy tych olejków za dużo ich dawałam, ale okazało się że wystarczy kropelka i są wtedy ok, są bardzo wydajne, ja je mam już z pół roku a kupiłam te małe i mam ich jeszcze sporo więc mogę i jedne i drugie polecić

ale jestem padnięta po tym bieganiu po marketach
basia_ww jest offline Zgłoś do moderatora