Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V - razem zrzuciłyśmy już ponad 250 kg!
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-06-05, 19:25   #2626
201604301943
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 7 169
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

Cytat:
Napisane przez Zingiber Pokaż wiadomość
Faceci to się ślinią na Twój widok. Już to sobie wyobrażam - ich miny, jak przejdziesz obok i jak im się głowy odwracają. Taki cyc to kapitał. Sponsorzy aż łapy zacierają!


A ja lubię jedynie połączenie koralowego z czarnym - to jedno z moich ulubionych. I bardzo twarzowe!


Wydaje mi się, że bardziej klasycznej klepsydry to można tylko ... na cmentarzu szukać.



Dobrze Ci tak, złośliwa gadzino... Ja Ci dam sugerować, że klepsydry są nie takie, nie śmakie. Na...plułaś do własnego gniazda tym samym.

Masz bardzo płynne przejścia od punktu do punktu - jak od cyrkla - i całość sprawia krągłe wrażenie, przynajmniej w tych ciuchach, więc nie ma mowy, żebyś była wiolonczelą.
no nie przeczę że faceci lubią 'cyc'... rzadko mogę złapać z nimi kontakt wzrokowy przy rozmowie no to teraz wiem żem klepsydra - na cmentarz niedaleko mam więc jak co to mogę iść się porównać wrażenie na pewno jest 'krągłe' bom cała 'krągła' kluseczka
201604301943 jest offline Zgłoś do moderatora