Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - GWSH Katowice-Wybiera się ktoś-jakie studia w tym roku?
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-06-09, 18:54   #132
student_ka89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1
Dot.: GWSH Katowice-Wybiera się ktoś-jakie studia w tym roku?

Witam Was Dziewczyny! W tym roku kończę kosmetologię w GWSH i mogę śmiało i szczerze powiedzieć, że zostałam świetnie przygotowana do zawodu zarówno pod względem wiedzy jak i umiejętności praktycznych. Szkoła mimo wielu negatywnych opinii nie jest taka zła. Oczywiście nie mogę pochwalić organizacji- tzn. dziekanatu, bo z nim zawsze były, są i będą problemy i to chyba na wszystkich uczelniach (moi znajomi studiują np. na USiu, Medycznej czy Polibudzie i też narzekają). Zgodzę się też z tym, że kasa jest najważniejsza- no cóż,w końcu prywatna uczelnia. Ale jestem bardzo zadowolona z kadry pedagogicznej- jak już ktoś przede mną wspomniał np. prof. Pawlicki, prof.Wardas, czy dr Skwara- Guzikowska- ludzie o ogromnej wiedzy, potrafiący ją przekazać z weielkim szacunkiem i sympatią dla studenta. Pracownie z nowym, profesjonalnym sprzętem, mnóstwem kosmetyków i innych potrzebnych materiałów, bardzo przyjazne i doskonale obeznane w świecie kosmetologii instruktorki, przekazujące niezbędną wiedzę swoim podopiecznym. Teraz wybieram się na podyplomowe studia na SWSM i będę miała porównanie
Pozdrawiam Was wszystkie i życzę trafnych wyborów! Ja z mojej strony mogę polecić GWSH!!!
student_ka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując