Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jaki kolor ścian ? ;) - pomoc w doborze
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-06-11, 21:33   #1737
sylwia060288
Przyczajenie
 
Avatar sylwia060288
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13
GG do sylwia060288
Dot.: Jaki kolor ścian ? ;) - pomoc w doborze

Pomozcie!!) Chcę na dniach pomalowac pokoj, kupilam farbe czekoladowa Hawana i kawowe Rio.. ale wciaz nie moge się zdecydować jaki kolor sciany dac tą czekoladą. Bo koniecznie chce zeby jedna byla cala w brazie, a na reszte wciąz szukam pomysłu. Dzis siostra podsunela mi pomysł, żeby na jasniejszej scianie dac pasy brązowe poziome o różnej szerokości... Moze to i dobry pomysl. A moze ma ktos jakąs wizje? :P Bo ja niestety nie jestem w tym dobra Sporo tych pieknych szablonów w necie, ale nie chce dodatkowch kosztów -na jednorazowe uzycie szablonu.
Załaczam zdjecia mojego pokoju, ktory na razie jest w rozsypce:P z białymi zacekolowanymi dziurami

Jako lampe bede miala zawieszoną tą papierową kule z IKEI, a na podłodze mam włochaty biały dywan, ktorego takze nie ma na zdjeciu. Półke nad lozkiem chyba wyrzuce, bo mozna by bylo w tym rogu jakos ciekawie połączyc te dwa kolory farby...

Ma ktos jakis ciekawy pomysł?? I którą sciane najlepiej pomalowac ciemniejsza farba?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (76,5 KB, 68 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (47,9 KB, 44 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kolory farby.jpg (10,0 KB, 13 załadowań)
sylwia060288 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując