Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Maj się kończy, czerwiec idzie, kopią nas już nasze dzidzie - mamy IX/X 2011
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-06-14, 06:43   #3655
pestka78
Rozeznanie
 
Avatar pestka78
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 734
Dot.: Maj się kończy, czerwiec idzie, kopią nas już nasze dzidzie - mamy IX/X 2011

Dzien dobry)

Cytat:
Napisane przez aa2 Pokaż wiadomość
co do termometrów to ja chce taki pistolet co z odległości przystawia sie do główki-miałam takim w szpitalu mierzona temp no ale taki kosztuje ale dla dziecka chyba najlepszy bo nie trzeba mu go nigdzie wsadzac
Fajny, ale masakrycznie drogi...Jak znajdziesz cos tańszego to daj znac...

Cytat:
Napisane przez cotynato Pokaż wiadomość
Kurde macie już wybrany szpital? Ja stoję w miejscu. Waham się ciągle między dwoma a co gorsze, mój faworyt- Kamińskiego ma jakąś masakrę z położnymi w szkołach rodzenia a tam bym chciała jakąś dorwać
Ja będę chyba rodziław Legnicy...Sama nie wiem jeszcze.... W ogóle to ja duzo rzeczy jeszcze nie wiem

Cytat:
Napisane przez anciaahk Pokaż wiadomość
Zanim nadrobię dzisiejszy dzień napiszę tylko, że wizyta pomyślna, z małym wszystko w porządku. Jest duży, rośnie, aż lekarz żartował, żeby tak nie rósł. Szykuje się duży chłopak. A waży 1400 gram!
Aniu jak miło to czytac...pomysl, nam się udało...oby naszym staraczkom także....

Cytat:
Napisane przez lullaby_ml Pokaż wiadomość
Bo to jest normalne kochanie, nasze PH sie zmienia i w środku robimy sie bardziej kwaskowate czy jakos tak a to sprzyja wylęgarni roznych niefajnych rzeczy niestety, ale mam nadz ze Cie jakos strasznie nie swedzi? a wiesz, ja raz w zyciu mialam infekcje i mialam zakaz przytulanek na jakis tydz no i moj TŻ tez musial brac jakies tabsy

Pokaz jak w nich wygladasz
Na szczescie nic mnie nie swedzi...jeszcze tego by brakowało. Lekarz sam powiedział ze to czesty przypadek w ciąży wiec sie nie martwie...

Cytat:
Napisane przez aa2 Pokaż wiadomość
no powiem ci ze w tamtym tyg sie nudziłamn teraz nie bo robiłam segregacje tych rzeczy musze to teraz powystawiać a potem porzade k w szafach zrobic wiec jakos bedzie lecieć
Kto sie nudzi to zapraszam do mnie Pakowianie i sprzatanie czeka
pestka78 jest offline Zgłoś do moderatora