Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Maj się kończy, czerwiec idzie, kopią nas już nasze dzidzie - mamy IX/X 2011
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-06-14, 07:32   #3659
acelinka
Zakorzenienie
 
Avatar acelinka
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: r-k, śląskie
Wiadomości: 5 782
Dot.: Maj się kończy, czerwiec idzie, kopią nas już nasze dzidzie - mamy IX/X 2011

Cytat:
Napisane przez MalgosiaM8 Pokaż wiadomość
Wiecie co ? Pecha ciąg dalszy, a ja się głupia ciesze nie wiadomo z czego
Mojemu małżowi wycenił gościo auto do naprawy na 1200zł
a ja wracałam do domu i moje mi padło, i mąż teraz holuje....
a ja mam dobry humor, kobiety w ciąży nie przewidzi
Jestem pozytywnej myśli wszsytko się uŁoży.... KIEDYŚ
no i bardzo dobre podejście masz masz rację KIEDYŚ na pewno wszystko się odwróci

Cytat:
Napisane przez 19natka88 Pokaż wiadomość
Pocieszam się tym, że teraz jest mu na pewno lepiej, że nie cierpi... Najgorsze są chyba te dni do pogrzebu a potem to już jakoś idzie...
No ale nie będę wam tu smucić...

Cytat:
Napisane przez irmith Pokaż wiadomość

Właśnie znam to i choć sama widziałam że moja córcia nie ma "przecinka" dwa razy to gdzieś z tyłu głowy taka myśl siedzi
no właśnie mi też taka myśl siedzi gdzieś tam w głowie, tym bardziej że wszscy mi mówią ze mam brzuch "na chłopca" ale też mocno wierze w naszą Natalke

Cytat:
Napisane przez aa2 Pokaż wiadomość
co do termometrów to ja chce taki pistolet co z odległości przystawia sie do główki-miałam takim w szpitalu mierzona temp no ale taki kosztuje ale dla dziecka chyba najlepszy bo nie trzeba mu go nigdzie wsadzac
ja też właśnie taki chce z tym ze chrzestna sie zaoferowała że kupi w ramach prezentu zamiast jakiegoś ciuszka itd. bo ciuszki to i tak od niej dostane po jej córci
a ceny podobno się zaczynają od 100 zł takich termometrów więc arto dobrze się rozejrzeć

Cytat:
Napisane przez anciaahk Pokaż wiadomość
Zanim nadrobię dzisiejszy dzień napiszę tylko, że wizyta pomyślna, z małym wszystko w porządku. Jest duży, rośnie, aż lekarz żartował, żeby tak nie rósł. Szykuje się duży chłopak. A waży 1400 gram!
wielkoludek
az sie boje jaka Natalcia będzie za 2 tygodnie
Cytat:
Napisane przez anciaahk Pokaż wiadomość

Czy Wasze dzidzie też tak kopią?? teraz mnie tak wali po pęcherzu, że robię sioo co chwilę. A ułożenie już ma jakieś główkowe czy jakoś tak.
oj kopią kopią a w weekend to już Niunia przeszła samą siebie, pewnie dlatego ze dużo leżałam to miała dużo miejsca i wygodnie jej było wywijać fikołki

Wczoraj rozmawiałam z córką faceta mojej mamy, przyjeżdża w odwiedziny do nich za 2 tygodnie i powiedziała że ma dla mnie laktator i jakieś śliczne ciuszki już nie moge się doczekać
acelinka jest offline Zgłoś do moderatora