Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V - razem zrzuciłyśmy już ponad 250 kg!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-06-17, 11:25   #3397
tchnienie-wiatru
Wtajemniczenie
 
Avatar tchnienie-wiatru
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: my own little world
Wiadomości: 2 366
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

Cytat:
Napisane przez wykrasana Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny. Nie wiem czy się zdecyduje na tą prace - 3 zmiany oj szkoda gadać.
3 zmiany są straszne;/ nie wyobrażam sobie. już praca od pon do niedzieli w godzinach 8-21.30 jest męcząca (oczywiście nie codziennie, ale niewiadomo co się trafi:P na wakacje czy stiudia ok, ale nie na stałe..), wolałabym pn-pt od 7 do 15 i spokój:P ale 3 zmiany to już w ogóle porażka
Cytat:
Napisane przez Pandzia_2010 Pokaż wiadomość
chyba już lepiej pójść do sklepu pracowac. Popatrz w Lublinie sa agencje pracy tymczasowej na pewno potrzebuja kogos na czas wakacji.
w odzieżówkach jest fajnie, tylko wszystko by się chciało mieć ale są zniżki
Cytat:
Napisane przez agutka93 Pokaż wiadomość
Leski a wiecie może jak to jest z herbatkami ? Kupiłam właśnie z Diata Fit z gorzką pomarańczą i Garcinia camogia - suplement diety. Możemy pić tego rodzaju herbatki?
Z góry Dzięki za odpowiedź

> http://www.mokate.com.pl/sklep/dieta...ta,22,670.html to ta herbatka

jak musisz to możesz, ale lepiej czerwoną, zieloną, owocowe
Cytat:
Napisane przez Paati89 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny
Ale jestem zła!!
Miesiąc temu zamówiłam na all spodnie dresowe. Wysyłka kurierska-droższa ale mówie ok, będzie szybciej i dostarczą do domu nie będę musiała czekać w kolejkach na poczcie. Po kilku dniach dostaje meila że kurier nie zastał mnie w domu i mam nr awizo i mam się zgłosić do oddziału firmy kurierskiej. Nikt do mnie nie dzownił, że jedzie z paczką a zazwyczaj w każdej innej firmie kurierskiej zostaje poinformowana o której będzie kurier,żeby ktoś był w domu i mógł odebrać,ewentualnie pan się pytał czy mogę być o tej i o tej godz w domu.
Siedziba tej firmy to drugi koniec miasta, czynny w śmiesznych godzinach gdy z pracy bym nie mogła dojechać bo bym nie zdąrzyła. Te ''awizo''dostałam w piątek. W weekend tam nie było czynne. W poniedziałek dzownią do mnie z all i starszą że ja nie odbieram paczek od kuriera bo ponoć był on u mnie drugi raz! i dostaje powrótne awizo i mam natychmiast odebrać paczkę od nich z siedziby. Nie zdąrzyłam odebrać jej więc się wróciła. Napisałam wszystko do sprzedawcy i on złożył reklamacje u firmy kurierskiej, prócz mnie było jeszcze 6 innych osób które też złożyły reklamacje, dziś dostałam odpowiedź że reklamacja odrzucona i jeśli chce spodnie to musze im wysłać kase za przesyłkę zwrotną i za wysyłkę ponowną, albo odeślą mi kase oczywiście odejmując za koszty trnasportu.
Śmiech na sali! Skąd mam mieć pewność czy w ogóle kurier u mnie był?! Nikt do mnie nie dzownił przecież, zawsze biorąc przesyłkę kurierską do mnie dzownili i nie było problemów.
szlag by to wziął!
paranoja jakaś :/

ja już po egzaminie, w sumie już dawno;P o 15 mam jechać po wpisy... boję się... no a potem wrócę, zrobię shreda, może się zdrzemnę i na 21 do pracy na kilka godzin na przygotowanie sklepu do wyprzedaży... i w sobote na 8 na egzaminy w drugiej szkole a po weekendzie wakacje!!... z pracą i praktyką:P
__________________
Utrwalam zrzucone 20 kg, bo chcieć to móc!
tchnienie-wiatru jest offline Zgłoś do moderatora