Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V - razem zrzuciłyśmy już ponad 250 kg!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-06-17, 13:27   #3409
agusia_1
Zakorzenienie
 
Avatar agusia_1
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Wiadomości: 3 566
GG do agusia_1
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

Cytat:
Napisane przez kalae Pokaż wiadomość
a to ja znowu z poczty jestem zadowolona, zawsze dostarcza, choć swego czasu jeden listonosz preferowal zostawiania paczek w skrzynkach, kuzyn zamowil cos elektrycznego a akurat deszczowo bylo, czekal na ta przesylke chyba z tydzien, az w skrzynce znalazl, ale teraz jest ok, ale skladal skargi na poczcie i sie polepszylo.

ja mysle ze nie ma idealu wszystko zalezy od pracownika i jego widzi misi.

a jelsi o tej porze co zostawil awizo byl ktos w domu to zadzwon na poczte i zapytaj zloz skarge, wiesz trzeba sie upominac o swoje.
Skargi były składane kilka razy, nie raz też słyszałam jak inni ludzie wykłócali się o to na poczcie Jedyne co potrafią na to odpowiedzieć to to że brakuje im pracowników, że listonosze są na urlopach albo że nie ma przypisanego konkretnego listonosza na konkretne bloki więc nie wiadomo kogo mieliby opieprzyć Śmiech na sali
Raz przy mnie kobieta odbierała przesyłkę, gdzie też zostawiono tylko awizo nie dzwoniąc do domu, a paczka ważyła o ile mnie pamięć nie myli ok. 15-20kg Na dodatek Pani była z malutkim dzieckiem i wózkiem Oczywiście na awizo nie było że to duża przesyłka
Za to u mojej mamy nigdy nie ma problemów z listonoszką. Od kilku lat jest ta sama i zawsze wszystko przynosi, czy to deszcz czy śnieg zawsze wykonuje swoją pracę należycie.
Cytat:
Napisane przez mroziq Pokaż wiadomość
TŻ dalej zły... Mimo,że wysyłałam mu słodkie słówka smsami i przepraszałam go. Nieugięty jest kurczę... echhh...sama juz nie wiem co robic :/
Przepraszam że się wtrącam, ale za co Ty Go przepraszasz? Przecież nie zrobiłaś nic złego Moim zdaniem przepraszając utwierdzasz Go tylko w przekonaniu że masz coś jednak na sumieniu
__________________
Zapraszam na naszego funpage'a pomocowego Zwierzaki z Mińska Pomóż nam pomagać potrzebującym zwierzętom!

Szukasz kota/psa do adopcji? Może Twoi znajomi szukają? Zajrzyj do nas!

Adopcje na terenie Warszawy i okolic
agusia_1 jest offline Zgłoś do moderatora