Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Plus Size-owy wątek gadulcowy :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-06-20, 10:31   #846
chilanes
Zakorzenienie
 
Avatar chilanes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 11 126
Dot.: Plus Size-owy wątek gadulcowy :)

Cytat:
Napisane przez olenkalejdi Pokaż wiadomość
No tak przynaję trochę podglądam, ale jakoś tak nie mogę się zebrać do pisania. Miłam za✂✂✂isty weekend

W piatek super udany grill, sobota rano mega kac po 1,5 butelki "redsa" hihi
a popołudnie az do 3 nad ranem spędziliśmy z mężulkiem u znajomych. Był tam taki jeden mężczyzna w moim typie i gdybym nie była mega szczęśliwie zakochana i nie posiadała meża to kto wie, fiu fiu.
Dziś pomimo brzydkiej pogody byliusmy na festynie prafialnym, gdzie spotkaliśmy naszego przesymaptycznego księdza, kóry udzielał nam ślubu a dodatkowo wygrałam na loterii ogromnego bialego pluszowego misia
i obiadek u teściów przesymaptyczny i smaczny.
Też byłam na tym festynie,a le nei widziałam Was, o której byliście? My koło13
Cytat:
Napisane przez mezaga Pokaż wiadomość
Ale to właśnie chyba laparoskopowo było. Przy laparoskopii robią dwie albo trzy nacięcia malutkie - w pępku jedno i drugie tak gdzie ma być operowane.



O widzisz, u nas też był dzisiaj festyn parafialny
Ja wiem jak się przeprowadza taką operację
Cytat:
Napisane przez Imperfecta Pokaż wiadomość
Dziewczyny, nie orientujecie się jak to jest z 24 czerwca, tzn z tym piątkiem czy jest on wolny, czy traktowany jak normalny dzień roboczy czy jak? Bo ja jakaś zawieszona w czasie i przestrzeni.
Jest to zwykły dzień pracujący, ale sporo ludzi pewnie będzie miało wolne (np. urlop)
Cytat:
Napisane przez Faficzkowa Pokaż wiadomość
24,06 to normalny dzień roboczy, chyba że masz takiego fajnego szefa jak ja, który po prostu zamyka działalność i wszyscy mamy wolne

ciekawe jak tam Limo na wakacjach, pewnie grzeje pupcie na plaży... eh.. zazdroszczę

Malinka jak się czujesz? mam nadzieje, że ten zabieg przyniósł Ci ulgę...
też chętnie ogrzała bym na gorącej, słonecznej plaży
Cytat:
Napisane przez malinka_86 Pokaż wiadomość
chill - mam laparoskopowo ale i tak przecież małe szwy mam... a mam "ogromy" pępek to i szew duży ) dokładnie 4 dziury w brzuchu )

Fafi - jestem na diecie więc narazie ulga jest... najgorsze że nie mogę przez miesiąc jeść warzyw i owoców świeżych i jogurtów...
od soboty wpierdzielam buraki gotowane
aha... no bo np mój ojciec miał tylko dziurki i nie miał szwów założonych na nie, dlatego pytam
__________________
chilanes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując