Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Plus Size-owy wątek gadulcowy :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-06-22, 23:12   #862
akasha84
Zadomowienie
 
Avatar akasha84
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 268
Dot.: Plus Size-owy wątek gadulcowy :)

Cytat:
Napisane przez Talaaa87 Pokaż wiadomość
Gratuluje akasha84 zrzucenia tych kilogramów Tobie i Twojemu ślubnemu ja tez bym tak chciała... a jaką dietę stosujecie??
Ja jak na razie biegam i mam wrażenie, że troche z wagi spadłam. Jak na razie sie nie warze, bo jak wcześniej chodziłam na aerobik to warzyłam się co chcwile i jak spadłam 2 kilo to sie tak cieszyłam, że już nie uważałam na to co jem i przytyłam znowu.... i teraz od nowa się męczę.... może jakoś wytrwam...



Kochana wydaje mi się, że akasha84 ma rację i powinnaś się skontaktować z lekarzem...
Cytat:
Napisane przez chilanes Pokaż wiadomość
akasha84 co za dietę stosujecie?
Kochane to taka pseudo dieta dukana... mówię pseudo, bo zjadam owoce sezonowe i to prócz % to moja jedyna skucha w diecie. Myślałam, ze będzie gorzej ale jest super, w sumie tylko w weekend odpuszczam względem % ale dieta trzymana jest. Ja stosuję w sumie takie nie wiadomo co, bo głównie jem mnóstwo dozwolonych warzyw w te dozwolone dni, a tych czysto proteinowych stosuje maks 3 czyli kiepsko i waga spada stosunkowo powoli ale idzie w dół i to sie liczy, choć Mężuś nie daje mi mobilizacji bo wciąż powtarza, że jestem piękna...
__________________
...kiedyś nadejdzie dzień, gdy nasze sny nie będą krainą marzeń...
akasha84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując