Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Coś nas kopie coś nas trąca... czuć już ruchy naszego brzdąca XI/XII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-07-02, 11:28   #2799
Seona
Zakorzenienie
 
Avatar Seona
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 10 537
Dot.: Coś nas kopie coś nas trąca... czuć już ruchy naszego brzdąca XI/XII

Cytat:
Napisane przez ela3010 Pokaż wiadomość
Dziewczyny mój syn zaczął przesypiać całe noce po 3 roku życia, czy wy to sobie wyobrażacie:mad :.. Właśnie tak jak pisze seona wybudzał się na dwie trzy godziny w nocy i brykał, a ja wyszywałam. My z tżtem dzieliliśmy noc na połowę
Ela, poważnie!!??!! 3 lata!! Podziwiam, że nie zwariowałaś Moja jak się wybudzała, to ja odpisywałam na meile, kąpałam się, myłam włosy, robiłam maseczkę, paznokcie, zmywałam, czasem włączałam pranie - o 4 nad ranem żeby jakoś ten czas zleciał, bo na siłę nie dało się jej uśpić, ani nawet np. próbowałam sposób aby karmić czy poić na śpiocha, aby wyeliminować potencjalny głód/pragnienie i aby dziecko się nie wybudzało.

Cytat:
Napisane przez Darusiaaaa Pokaż wiadomość
chcialabym juz grudzien i tulic maluszka !
Ja też już bym chciała dziecko

Cytat:
Napisane przez witaminkaccc Pokaż wiadomość
i chciałam dodać ze od wczoraj pobolewa mnie podbrzusze.... kumpela położna mówiła ze to normalne, bo macica sie przygotowuje do porodu, ale .... męczący ten nieustanny...ból ?! niby jakoś mocno nie boli, ale czuje podbrzusze mocno i wyraźnie :P :P :P Też tak macie????
Ja wtedy zażywam nospę i magnez na wszelki wypadek.

Cytat:
Napisane przez elf27 Pokaż wiadomość
Pytanie do osób na L4- miałyście już jakąś kontrolę ZUS? słyszałam, że ostatnio mocno się czepiają.
O matq!!

Cytat:
Napisane przez kkkasikkk Pokaż wiadomość
Kobiet w ciąży nie kontrolują. Koleżanka pracuje w ZUSie i tak jest. Każda ciąża może być zagrożona, a przecież z usg nie będą jeździć i oglądać np. jak ułożone jest łożysko
Ufff!!

Cytat:
Napisane przez rojku Pokaż wiadomość
Zamówiłam sobie już pod natchnieniem eli muliny i kanwę i będę od przyszłęgo tygodnia zaczyć wyszywać coś dla maluszka, a właściwie bardzo konkretne coś:
Załącznik 4061714
Pomyślałam, że takie misie będą uniwersalne.

Dziś idę na wesele i jutro też.
Ad.1. Rojku Śliczne!! Siostra dla mnie zrobiła takiego pięknego śpiącego aniołka-też uniwersalny Później zrobię zdjęcie i pokażę

Ad.2. Miłej zabawy

Cytat:
Napisane przez witaminkaccc Pokaż wiadomość
wiem juz kiedy przylatuje- 26.10 i zostaje do 18.01 ... nie wiem jak to logistycznie zrobimy, bo my we 3 mieszkamy z moim bratem i tż, potem jescze dojdzie dzidzia...a gdzie jeszcze mama i jej mąż ?! ehhhh mam na szczescie jeszcze czas by pomyslec
Witaminkaccc, Ty się ciesz, że będziesz mieć Mamę do pomocy w tym najtrudniejszym okresie, a nie gdzie ją położysz spać Ogarnie Ci mieszkanie, coś ugotuje, zrobi zakupy, albo zajmie się dzieckiem a Ty sobie posprzątasz lub zdrzemniesz się

Cytat:
Napisane przez magolina Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny już na wstępie mega ważne pytanie do Was: macie też tak, że obrazowo mówiąc wypływa Wam nie tylko ta biała wydzielina ale i tak jakby woda???
Magolina, mam tak, ale ja to mam po Luteinie dopochwowej. Ale byłam z tym u gin i mi sprawdzała poziom wód i jest ok i przy badania coś tam naciskała i nie leciały, więc to śluz.

Cytat:
Napisane przez Myszeczka86 Pokaż wiadomość
Chodze do 2 ginów i do obu na NFZ.
Z obu jestem zadowolona.
Ale czy ja tak mogę chodzic do obu ?????????
A masz 2 karty ciąży? Jak Ci tak pasuje to chodź do obu

Cytat:
Napisane przez dygotka8 Pokaż wiadomość
dziewczyny piszecie ile czasu siedzicei same w domu nim tż wróci...u mnie bywa najczęściej,że do 20 a czasem i później-calusieńki dzień sama siedzę
Ja w poprzedniej ciąży też tak miałam. Siedziałam głównie na necie i czytałam książki. Dygotka później będzie Ci brakować tej nudy i ciszy. Wsłuchuj się w nią jak najdłuzej.
__________________

Ślub
Pati
Lili
Seona jest offline Zgłoś do moderatora