Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nie mam przyjaciólki a bardzo mi jej brakuje
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-07-03, 13:42   #935
Iskierka71
Raczkowanie
 
Avatar Iskierka71
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 190
Dot.: Nie mam przyjaciólki a bardzo mi jej brakuje

Witam wszystkich!!!!!
Dawno mnie tu nie było, bo wiele się działo w moim życiu.
Po powrocie z Polski przyjechała z nami teściowa. Pomimo obaw nie było tak źle, gotowała nam obiadki, sprzątała dom, opiekowała się dziećmi.
Miałam jednak mniej czasu na komputer, bloga, forum itp.
W dodatku znalazłam pracę i zaczęłam mieć jeszcze mniej czasu na wszystko.
Zaczęłam pracować przez biuro pracy w zakładzie produkcji i pakowania sera. Wstaję o 5.00 rano, pracę zaczynam o 6.00, kończę o 14.00 i... padam na łóżko zasypiając w locie...
Na szczęście pracuje tylko 3 dni w tygodniu, więc resztę tygodnia mogę rozplanować na spokojnie.
Postanowiłam, że na razie, dopóki nie wyjdziemy z długów będę jeszcze chodziła na sprzątania i z pocztą dwa razy w tygodniu.
Wczoraj wieczorem mój mąż z kolegą pojechali do polski odwieźć teściową i dziś mam dzień dla siebie.
Wstałam o 12.00, prysznic, śniadanko, kawusia. Pomyślałam o sobie - więc maseczka, depilacja, manicure, pedicure...
Małe sprzątanie po wczorajszym pakowaniu, nastawienie prania i pizza na obiad.
Wreszcie relaks przed komputerem i jutro powrót do kieratu
Na szczęście dzieci są już dosyć duże (11 i 14 lat) i zajmują się sobą zupełnie mi nie przeszkadzając.

Wybaczcie ze nie przebrnełam przez wszystkie nieprzeczytane posty, witam wszystkie nowe 30+ szukające przyjaciółki i obiecuję że będę tu wpadać częsciej
__________________
"Nigdy nie poddawaj się kiedy zgaśnie światło,
Gdy cie walnie życia pięść.
Nigdy nie poddawaj się - dzisiaj nie jest łatwo,
Jutro będzie lepszy dzień..."

Zapraszam na blogi:
http://slodko-gorzkaholandia.bloog.pl/
http://iskierka71.blogspot.nl/
Iskierka71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując