Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak podkreślić jasną cerę?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-09-26, 19:47   #1721
mylady21
Wtajemniczenie
 
Avatar mylady21
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 529
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

"Ależ, moja droga Mylady, tak robię. Tyle że mam cerę z dużą ilością blizn i minimalna ilość podkładu (no chyba że dermacolu, którego jeszcze nir próbowałam i nie zamierzam stosować jako podkład) zwyczajnie mi się nie sprawdzi, nawet stosowana na korektory. Do tego dochodzi pot, rozgrzanie w atańcu i od alkoholu, przytulanie się i całowanie. Wiesz, jakoś nie lubię samozwańczych mistrzyń makijażu, więc proszę nie udzielaj mi więcej rad (moja kolejna lekcja ) "

Co sie wściekasz?Chyba masz zanizone poczucie wartosci?Jestem wizazystką (i na pewno nie samozwańczą") i znam się chyba troche lepiej na specjalistycznych problemach skóry niz przeciatny "zjadacz chleba",wiec mam prawo użyc slowa "lekcja"
mam nawet w planach dalekosieznych za 2-3 lata załozenie szkoły wizazu.

dlaczego podkład kryolana?
Bo podkłady innych firm zawierają do 15% pigmentu a ten ma 30% + superkryje,jest superlekki i ja osobiscie nie znam podkładu tak swietnego.
W zasadzie moze naprawde nie powinnam sie tym dzielić tym na forum bo podkład ten jest jednym z moich najwiekszym sekretów,który sprawia,ze klientka wybiera mnie,a nie inna wizażystkę.Bo ma perfekcyjną cerę bez maski.
Kryolan (jako fabryka) robi podkłady (i nie tylko) wszystkim tym firmom w których kosztują 150-200zł....(bo płacisz za logo + honorarium modelce która ów reklamuje)
Kryolan nie wycofuje kolorów.Sa zawsze.moje ulubione alabaster ,ivory i olive,
alabaster jest gotycki,ivory tez .b jasny ale z odrobina rózu a olive -jasny naturalny.Jest tez (dla spragnionych hardcoru )wihte i tv wihte .
załaczam karte kolorów
Co do alkoholu,potu,pocałunków i tańca to po to własnie wymyslono fixery!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20.jpg (80,7 KB, 108 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 596.jpg (55,1 KB, 32 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 475.jpg (28,7 KB, 41 załadowań)
__________________
Im dalej w las, tym więcej drzew.
mylady21 jest offline Zgłoś do moderatora