Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - SVR 50 B Protection Extreme Sans Filtre Chemique
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-09-27, 10:12   #119
keyka
Raczkowanie
 
Avatar keyka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 144
Dot.: SVR 50 B Protection Extreme Sans Filtre Chemique

Jako zwolenniczka tonujacych filtrow zakupilam SVR50 i po trzech dniach tzw aplikacji musze sie wypowiedziec.
Dla mnie prawie bomba, milo mnie zaskoczyl
Podoba mi sie to, ze bardzo sie nie swieci i nie musze sie zbyt matowic
jak to bylo przy Biodermie i Antku XL. A to dla mnie duzy plus, gdyz z czasem na mojej zmatowionej twarzy pokazuja sie plamy scierajacego sie filtra, drobne rolowania i to uwidacznianie porow, fee.
A ten o dziwo mocno sie trzyma twarzy. Bez Hauschki czy skrobi jest latwiejszy do poprawiania (nawet za biurkiem).

Jedno co mogloby byc lepsze-to kolor. Ten jest dosc chlodny jasny bez, ktory na poczatku na twarzy leciutko zalatuje bardziej w roz niz zloty piasek
Zimna buzia, brr, ale moze faktycznie na zime wlasnie bedzie super.
Wolalabym deczko ciemniejszy, albo przynajmniej cieplejszy.
Zaraz po nalozeniu wygladam faktycznie jak manekin, nie ma szans by nalozyc go w wiekszej niz minimala ilosci! Odcina sie od szyi i dekoltu znacznie (zanim je nim nie pokryje )

Cale szczescie z czasem (po jakis 2godz) jakims cudownym sposobem chyba ciemnieje, bo moja twarz zyskuje, robi sie ladniejsza i cieplutko-bezowa Dlaczego nie od razu

Wart sprobowania
keyka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując