Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dobry Fryzjer - Łódź
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-07-07, 07:00   #301
kreolkaa
Rozeznanie
 
Avatar kreolkaa
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: centrum
Wiadomości: 953
Dot.: Dobry Fryzjer - Łódź

Cytat:
Napisane przez lulu229 Pokaż wiadomość
Witam tak patrzę co wypisujecie i zastanawiam się czy dobry markowy salon może zapewnić dobre strzyżenie otóż nie! Salon może zapewnić :

1.ładne i miłe wnętrze
2.miłą obsługę i wyczerpujące informacje na temat pielęgnacji itp
3. pyszną kawę
4.dobre kosmetyki firmowe
5.masaż głowy

Ale i tak wszystko zależy od fryzjera który dobierze się do waszych włosów!!!
Zgadzam się z powyższym, dlatego już jakiś czas temu zrezygnowałam z renomowanych salonów Wysoka cena najczęściej nie ma wiele wspólnego z jakością usługi - płaci się więcej ze względu na lokalizacje (wiadomo, że czynsz w centrum jest większy)

Cytat:
Czyli jesli chcecie być dobrze ostrzyżone nie kierujcie się modnym salonem tylko fryzjerem- konkretną osobą najlepiej jeśli widziałyście co ten fryzjer zrobił u waszej znajomej na głowie bo z polecenia to tez nigdy nie wiadomo ,ktoś jest mało wymagający i zadowoli się byle czym wystarczy ze fryzjer powie coś w stylu jeny jak pani seksownie wygląda w tej nowej fryzurze i laska będzie do niego chodzić do końca życia potem taka pani będzie polecać takiego fryzjera który robi seksowne fryzury i pracuje w ekstra salonie nie wazne ze zapłaciła 160 zł za strzyżenie skoro wyglada tak sexy bleheheh
Wiadomo, że każda kobieta ma inne oczekiwania. Często mamy też zupełnie inny rodzaj włosów. Jednak czasami wystarczy już samo to, że fryzjer się przykłada do swojej pracy

A tak btw. to mam znajomą, która ma piękne włosy. Nawet obcięte przez sąsiadkę wyglądają bosko (pewnie lepiej niż moje po wizycie w supersalonie ), trudno byłoby się sugerować jej opinią na temat fryzjerów
kreolkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując