Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wiosenne odchudzanie
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2003-05-03, 08:04   #39
smoczek
Zakorzenienie
 
Avatar smoczek
 
Zarejestrowany: 2002-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 049
Re: Wiosenne odchudzanie

Hihi [img]icons/icon7.gif[/img] Ja mam dokładnie to samo, bo właśnie wczoraj o drugiej w nocy wróciłam z wycieczki górskiej z kolegą [img]icons/icon41.gif[/img] [img]icons/icon10.gif[/img] Obudziłam się przedwczoraj o drugiej w nocy, o trzeciej miałam autobus na dworzec, potem pociąg i na miejscu (w Osielcu za Suchą Beskidzką) byliśmy jakoś o 6.30 [img]icons/icon7.gif[/img] Jeju jak pięknie [img]icons/icon7.gif[/img] Może któraś z Was zna tą trasę-w każdym razie z Osielca poszliśmy sobie na Halę Krupową zielonym szlakiem, z Hali Krupowej, przez Policę na Krowiarki, z Krowiarek przez Sokolicę na Babią Górę, z Babiej do Markowych Szczawin do schroniska, ze schroniska do Zawoi i tam o 21.22 [img]icons/icon12.gif[/img] złapaliśmy ostatni autobus z powrotem do Suchej Beskidzkiej i pociągiem do Krakowa [img]icons/icon7.gif[/img] W sumie wyszło jakieś 15 godzin łażenia po górach, częściowo w śniegu po kolana [img]icons/icon10.gif[/img] Totalnie przemokliśmy, pojeździliśmy na kolanach i nie tylko [img]icons/icon12.gif[/img] , ale było przeeeepięknie [img]icons/icon7.gif[/img] Pełno krokusów i innych zielsk [img]icons/icon12.gif[/img], cudowna pogoda, idealna widoczność, a na Babiej po prostu jak na dachu świata [img]icons/icon12.gif[/img] Naprawdę polecam -teraz w górach jest po prostu przecudownie [img]icons/icon7.gif[/img] (a ile można spalić [img]icons/icon12.gif[/img] ) Jedyny zonk, jaki się zdarzył, to to, że kiedy przyjechaliśmy do Krakowa na dworzec okazało się, że najbliższy nocny autobus jest za dwie godziny [img]icons/icon41.gif[/img] [img]icons/icon10.gif[/img] , a na taksówkę nie mam pieniędzy [img]icons/icon10.gif[/img] więc musiałam urządzić sobie nocny spacerek z dworca do domu, co niestety zajęło około 1.5 godziny [img]icons/icon10.gif[/img] przez pół Krakowa w środku nocy [img]icons/icon10.gif[/img] , ale dotarłam szczęśliwie, już się trochę wyspałam i tylko właśnie nóg praktycznie nie czuję, kolana nie chcą mi się prostować [img]icons/icon10.gif[/img] i mam całe ramiona posiniaczone od plecaka [img]icons/icon10.gif[/img] -co nie zmienia faktu, że jestem TAAAAAAAAAAAAAAAKA szczęśliwa [img]icons/icon10.gif[/img]
smoczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując