Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Styczniowo-lutowe maluchy 2009 i grudniowa Rodzynka 2008":)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-07-11, 15:08   #1740
Nika.83
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 970
GG do Nika.83
Dot.: Styczniowo-lutowe maluchy 2009 i grudniowa Rodzynka 2008":)

Laski ale mam dziś dzień do d..... dobrze nie wstałam a już mi się spać chciało. Zrobiłam śniadanie, odprowadziłam młodą do przedszkola, zrobiłam kawę wypiłam i dobrze że mam taką pracę jaką mam bo poszłam spać wstałam nastawiłam zupę trochę popracowałam i znowu kima, wstałam po 13.00 poszłam po młodą która też padnięta po week i ....poszłyśmy spać. Wstałam o 15.00 i wzięłam się za sprzątanie mieszkania kurze, mycie podłogi. KATASTROFA nie wiem czy to po tych moich tabletach czy w pogodzie coś wisi. Ale czuję się beznadziejnie.

A po weekendzie spokój. W sobotę Maryna szalała na ogródku do południa a wieczorem szalała w parku z nami. W niedzielę pojechaliśmy u znajomych na działce. Cały dzień szaleństwa, w wodzie, piaskownicy, latanie za psem i karmienie kur. Dziś ledwo wstała do przedszkola a poszła z niechęcią.

Aniu - buziaki dla ślicznotki
Kasiu - wróżka jednak zadziałała i kubeczek przyniosła. Teraz pomału i się pampka pozbędziecie.
bratek 06- po cichu gratuluję i trzymam kciuki za całkowite odpieluchowanie!!
Nika.83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując