Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Obiadki do pracy-łatwe,proooszę
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2003-04-28, 13:51   #3
ma75
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 767
Re: Obiadki do pracy-łatwe,proooszę

Rozumiem, że chodzi Ci o rzeczy których nie trzeba podgrzewać [img]icons/icon12.gif[/img] Moim ulubionym dankiem jest sałatka z soi i fety: soja z puszki (ziarna)+ feta pokrojona w kostkę + pomidor, ogórek, papryka itp. Pyszna jest też sałatka z soczewicy (ja lubię tą o największych ziarnach) z ogórkiem, pomidorem i sosem winegret [img]icons/icon10.gif[/img] .
Poza tym robię sobie różne sałatki zgodnie z ogólną zasadą: jakiś konkret, czyli coś sycącego np. pierś kurczaka albo indyka, tuńczyk, rybka wędzona, soczewica, fasola, ryż (najlepiej dziki, tylko jest przeraźliwie drogi [img]icons/icon9.gif[/img] ), makaron razowy itp. , poza tym warzywka gotowane albo z puszki np. kukurydza, fasolka szparagowa, brokuły itp, no i do tego świeże warzywka, jakie akurat są pod ręką: pomidor, papryka, ogórek, rzodkiewka. A jak nie mam czasu albo mi się nie chce, to po prostu twarożek przegryzam chlebkiem chrupkim (zawsze mam w pracy na wszelki wypadek) i warzywkami surowymi. Te rzeczy mają podstwową zaletę - szybciutko się je przygotowuje, a poza tym chyba są zdrowe [img]icons/icon7.gif[/img]
ma75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując