Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Styczniowo-lutowe maluchy 2009 i grudniowa Rodzynka 2008":)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-07-18, 13:46   #1753
lucyAS
Zadomowienie
 
Avatar lucyAS
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 124
Dot.: Styczniowo-lutowe maluchy 2009 i grudniowa Rodzynka 2008":)

stokroko a ta parafine to tak codziennie dajesz?

u nas zmiana diety polegała na tym ze powiedziałam kategorycznie NIE czekoladkom podsuwanym przez dziadków, czipsom , ciasteczkom ,oraz kaszce ryzowej z mlekiem która młody uwielbiał i jadł by na kazdy posiłek, mleko tylko zwykłe z normalna kasza manna na wieczór, rano samo mleko do picia, pozniej sniadanie - kanapka z pomidorkiem ,z twarozkiem, lub szynka, albo jajaecznica, pozniej obowiazkowo owoc zazwyczaj jabłko lub gruszka, zeskrobuje łyzeczka i upycham ja dzidziusiowi ale przynajmniejk zje czasem i całe jabłko na inne owoce trudno go namówic
pozniej zupka jarzynowa, mleczko przed drzemka - jeszcze nie udało mi sie gio wyeliminowac niestety, około 18 jakies danie z mieskiem którego wczesniej nie chciał jesc, teraz jak nie je to chodzi gło9dny, zadnych chrupek i przegryzek i to działa, zaczął noralnie jesc

zbuntowł sie za to na kompot z suszonych sliwek, ale w zamian cały dzien daje mu naturalny sok jabłkowy , robiony ofiarnie co drugi dzien przez TZta
__________________
GABRYŚ - nasz mały skarb
29. 01. 2009


start - 94 17.12.2011
cel 1 - 90 - osiągnięty
cel 2 - 85 - osiągnięty 24.03.2012
cel 3 - 80 - ........
cel 4 - 75 - .........
cel 5 - 70 - ........
lucyAS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując