Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Grecja kontynentalna + wyspy - watek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-07-19, 09:25   #964
paulinakoldras
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 3
Dot.: Grecja :) watek zbiorczy

Witam! Własnie wróciłam z Rodos byłoo super . Byłam z biura SunFun i jestem w pełni zadowolona ,rezydentka bardzo miła odwiozła nas z lotniska pod sam hotel na drugi dzien mielismy ustalone spotkanie . A gdy już wylatywalismy czekala na nas na lotnisku. Hotel był polozony w Kolybi z wyzywieniem Ultra All Inclusive codziennie inne jedzenie lody napoje do oporu przez caly dzień dodadkowo była pyszna pizza . Hotel jak najbardziej polecam z każdego względu pokoje były czyste ładne i przedewszystkim wygodne łóżka .Animatorzy polscy a pozatym duzo polakow.Na spotkaniu z rezydentka zaproponowała nam wycieczki ktore nie przypadly nam do gustu po czym ona stwierdziła ze na Rodos nie ma zbyt interesujacych wycieczek zeby wrocic z nich w pełni zadowolonym , zaproponowała nam wypozyczyc auto i tak zrobiliśmy.Pierwszy raz wypozyczylismy auto z poza hotelu i pojechalismy pozwiedzac wyspe, KRAJOBRAZY tyły przepiękne (jesli bysmy pojechali na wycieczke nie mogli bysmy zaczymac sie tam gdzie chcemy, nawet zrobic zdj) .Potem pojechalismy do miasta Rodos plaża tam była nie do opisania (3 kolorowe morze takie jak zawsze chciałam zobaczyc nie tylko na zdj) w Rodos jest podziemne aquarium chcielismy bardzo to zobaczyc wstep 5 euro za os dorosła 2,50 za dziecko lecz moim zdaniem nie oplacalo sie bylismy tam moze 10 min bo to nie jest wcale takie duze . Wycieczka do aquarium kosztuje 40 euro wiec jak juz bardzo chcie tam jechac najlepiej wypozyczyc auto bo wycieczka sie nie oplaca potem udaliśmy sie na plaże na Faliraki . Za dwa dni tez wypozyczylismy auto ale juz u nas w hotelu bo jest przez poł tansze pojechalismy do aquaparku w Filarakach i to był trafny wypad duzo zjezdzalń sztuczne fale i do tego przepiekny widok na morze (bardzo duzo atrakcji , basenow dla dzieci ) i tam spedzilismy caly dzien . W ostatni dzien przed wyjazdem wybralismy sie do miasta Lindos wieczorem prze sliczny widok ale jesli chcieli bysmy kupic jakies pamiatki to strasznie drogo , wiec wybralismy sklepy koło hotelu ktorych bylo calkiem sporo , a duzo taniej. Wieczorem przesle wam jakies zdj. Jesli macie jakieś pytania to chetnie odp. POZDRAWIAM i życze udanych wakacji
paulinakoldras jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując