Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - rower stacjonarny
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2003-05-29, 14:41   #13
MoniaK
Zakorzenienie
 
Avatar MoniaK
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 12 990
Re: Poranny rower :-)

Plan jest całkiem fajny. Przepisowe aeroby przed śniadaniem uwzględniłaś (a to bardzo ważne przy spalaniu tłuszczu). Wydaje mi się jednak że nie powinnaś schodzić poniżej 1500 kcl, bo codziennie masz przynajmniej godzinę ruchu. Jeśli jemy za mało zwalnia się przemiana materii. Musisz pamiętać o dostarczaniu wszystkich składników w diecie, nie jeść węglowodanów wieczorem (Smoczek napewno napisze wszysko, ja tylko tak nieśmiało wtrącam [img]icons/icon7.gif[/img] ) Co do rowerka to jeźdź z jak najmniejszym obciążeniem, ale żebyś czuła jak pracują mięśnie i abyś się trochę zmęczyła. Ja nigdy nie umiem dokładnie zmierzyć tętna (ma ono być 60-80 % tętna max jeśli dobrze pamiętam). Ja zawsze jeżdżę tak abym bez przerwy wytrzymała np. pół godziny i abym mogła powiedzieć parę zdań, jak zchodzę czuję że się wypociłam to znaczy że jest dobrze [img]icons/icon7.gif[/img]
Wiesz, podoba mi się twoje podejście do całej sprawy. Masz racje że sylwetka będzie miłym dodatkiem i nagrodą, a nie celem pierwoszorzędnym. Wiele osób myśli odwrotnie i jeśli nie widzą efektów zaprzestają treningów. Przecież efekty nie pojawią się z dnia na dzień i niestety nikt nie może przewidzieć jak na danego człowieka wpłynie określony trening i po jakim czasie nastąpi zadowalająca zmiana sylwetki. Sport powinien być przyjemnością [img]icons/icon7.gif[/img]
Pozdrawiam
MoniaK jest offline Zgłoś do moderatora