Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-10-02, 15:42   #22
smileofangel
Zakorzenienie
 
Avatar smileofangel
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 162
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
Uspokoiłaś mnie stwierdzeniem, że to Sand Beige, więc już innymi podkładami i ich odcieniami głowy sobie nie zaprzątaj. Ja się czaję na Buff i to on jest drugi (przynajmniej na reklamie w gazecie), a Sand Beige trzeci. Już myślałam, że Revlon coś w kolorach namieszał, bo próbowałam Buff z poprzedniej serii i był idealny, więc bym się mocno zdziwiła, gdyby się okazało, że Tobie pasuje, bo bledzioszek z Ciebie żaden, wręcz przeciwnie


Fajnie by było zobaczyć ten podkład "na żywo" Także czekamy
oki potaram sie z tym MM a co do odcieni to na bank moj jest drugi bo ten buff tez ogladalam i jest o ton jasniejszy i ma chyba numer 130 czy 150 nie wiem nie chce sklamac moj ma 180 i pozniej pona 200 i 300 numeracja serio serio bo Pania ekspedientke maltretowalam z pol h w Duglasie ;P w sumie to byl spontan po tym jak mi moj TŻ powiedział ze mi widac granice miedzy kolorem twarzy a szyji :/ chociaz tuszowalam i byla naprawde minimalna po prostu moj podklad i puder sie nie lubily i ciemnialy na twarzy :/ mam REVLONA juz 10h na buzi i jeszcze nie zostal przypudrowany


co do cery suchej jest napisane na nim ze do kazdego rodzaju z reszta sprawdze
__________________
.
smileofangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując