Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-07-20, 15:23   #11
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez Sicilia Pokaż wiadomość


Własnie krem pat&rub używam zamiast podkładu i kremu na dzień (ma filtr 10, słaby, ale jest - większośc dnia kwitnę w biurze, więc nie ma potrzeby ładowac do pracy SPF 50). Lekko się świeci, więc go matowię pudrem bambusowym i tyle. Mimo braku urlopu wyglądam na lekko opaloną i wypoczętą (pozory mylą).
Melduję się na nowym wątku

Hmm brzmi ciekawie ten krem

---------- Dopisano o 16:10 ---------- Poprzedni post napisano o 16:08 ----------

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
http://www.matique.pl/pl/goodkaarma-...wenda_734.html Patrzcie jaki tani peeling był na matique i to wcale z nie małą pojemnością. Nie dziwię się, że go już nie ma.
A tak w ogóle we Wrocławiu leje. Ale mi to nie przeszkadza, nie lubię lata, wręcz nienawidzę, więc cieszę się, że w tym roku nie daje nam popalić.
Też się czaję na niego,ale go nie ma i nie ma

---------- Dopisano o 16:23 ---------- Poprzedni post napisano o 16:10 ----------

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Super! Dzięki za info.
Ja własnie, w związku z nagłą i niespodziewaną poprawą stanu cery po uzyciu mleczka regenrujacego essential care planuję odpuscić sobie całkowicie podkłady (czy to sypkie czy tez płynne - bo juz nie mam siły na kolejne ich dobieranie ) i przerzucic sie na kremy tonujące własnie . Musze w sephorze wyżebrac próbkę kremu p&r - po Twoim szkoleniu idzie mi to w stopniu zadowalającym
Cieszę się,że buziak Ci się poprawił.
Ja z Panem z matique pogadałam i dostane kilka próbek(jasna,ciemna)kremu tonującego madary i zobaczę co z tego będzie.
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley

Edytowane przez anakazar
Czas edycji: 2011-07-20 o 15:35
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora