Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-07-20, 19:22   #24
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Przede mną nic się nie ukryje.
Dziewczyny hm... stwierdziłam, że Babydream już mi się znudził i kupię coś nowego jak skończy mi się ta butelka. W związku z tym mam pytanie. Teoretycznie unikamy ALS, ale ja go widziałam w wielu szamponach i to z certyfikatem Ecocertu. Co tak naprawdę o nim sądzić? U mnie w książce jest na żółto, więc już sama nie wiem. Znalazłam kilka szamponów, które mi się podobają i mają wyżej wymieniony certyfikat, a i tak mają ALS.
Ja mam taką zasadę (być może wynikająca z mojej ignorancji i niewiedzy) - z ecocertem sie nie kłócę, bo jestem za głupia.
Tak więc jak cos ma ecocert to za bardzo nie wnikam na czym jest szampon tylko kupuję

KASKA - gratuluję cudnego zbiorku
Jesli możesz napisać mi wszystko o kosmetykah do włosów dr.organic to będę wdzięczna. Jedna sympatyczna wizażanka zaproponowała zakup tych kosmetyków i przywiezienie do Polski, więc moge nabyc szampon i odżywke, ale mam chęć na wszystkie i nie wiem co wybrać Twoja pomoc i doradztwo mile widziane mam włosy cienkie, delikatne, przetłuszczające sie , łatwe do przeciążenia. Manuka kusi, ale boje sie przetłuszczania.....Niepo trzebnie? A może jakieś inne byś mi poleciła? Olejek herbaciany jeszcze kusi i granat.
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora