Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wrześniówki cz. II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-07-21, 08:05   #151
dorka24
Rozeznanie
 
Avatar dorka24
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 889
Dot.: Wrześniówki cz. II

Cytat:
Napisane przez anioleczek2112 Pokaż wiadomość
Dziewczyny ale ten czas pędzi jak szalony!
Mnie najbardziej martwi kilka rzeczy:
1. brak butów, a niedługo będe miała przymiarkę sukni i powinnam już je mieć :/
2. brak czasu na kurs tańca o którym marzyłam
3. niepewna liczba gości, niby sporo osób od razu mówiło, ze przyjdzie, ale są osoby których nie jestem pewna, a które jak na razie się nie odzywają :/

Na dodatek nie mamy jeszcze alkoholu i nie mamy pojęcia jaki kupić, garnituru i butów dla tż oraz ciągle waham się nad bukietem :/ Reszta spraw w miarę opanowana, poza takimi szczególikami które dopracujemy w trakcie przygotowań
Nie przejmuj się my też niewiemy ile będzie osób, wychodzę z założenia że ile będzie to będzie, wkońcu mają czas na potwierdzenie. A ja jak sie nie będą oddzywać to zamierzam dzwonić po terminie i pytać kto przyjedzie a kto nie.
My alkohol kupimy dopiero jak wszyscy potwierdzą, nigdy go nie brakuje My zdecydowaliśmy się na sobieskiego, ładna butelka i mają też kolorówki których też trochę chcemy kupić. Zastanawialiśmy się też nad tadeuszem ale jest tylko czysta i troche droższa.
Akurat my garniaka mamy, niewiem gdzie mieszkasz ale my kupiliśmy w PAWO, świetna obsługa a garniak idealny, dobre też są w BYTOMIE. Ale to oczywiście zależy kto czego szuka
nad bukietem też się zastanwiam cały czas, wszystko zależy od dostępności kwiatów i fryzury jeszcze nie wybrałam więc nie ma czym sie martwić bo chyba każdy tak ma
__________________
24.09.2011 żonka

miłość przyjaźń zaufanie ... kocham


dorka24 jest offline Zgłoś do moderatora