Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Aparaty ortodontyczne cz. XVI
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-07-25, 11:27   #28
201712181909
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2
Dot.: Jaki aparat ortodontyczny?

Hej właśnie wyszlam z gabinetu ortodonty byłam na swojej pierwszej wizycie od wielu lat bo juz dawno chcialam miec aparat. niestety u mnie sprawa jest dosyc skomplikowana. Oprócz noszenia aparatu bede musiala miec implanty lub mostek. i zastanawiam sie czy jest sens w ogole rozpoczynac leczenie. Otóż chciałabym, jak każdy, miec piekny i zdrowy usmiech. niestety (mam 21 lat) od wielu lat mam ubytki w uzębieniu ze wzgledu na to ze po wyrwaniu mlecznych zębów nie wyrosły mi na ich miejsce stałe. tym sposobem mam luke po górnych dwójkach oraz brakuje mi 4ki i 5tki z prawej strony. skomplikowane jest rowniez to ze kły czyli trójki mam w miejscu czwórek. takie problemy maja u mnie równiez inni członkowie rodziny. ale nikt nnigdy nie leczył się ortodontycznie bo kiedys nie bylo to takie popularne. powiem szczerze ze jest to moj najwiekszy kompleks i bardzo licze na pomoc ze strony ortodontów. ale...juz drugi ortodonta chce załozyc mi aparat stały na 2 lata zeby przesunąć delikatnie zęby by z tyłu zrobic miejsce na IMPLANTY lub MOSTKI (mam sobie przemysleć i wybrać). boję sie implantow wiem jakie to bolesne ale nie chce tez szlifowac zdrowych zebow na mostki. pomocy!!
201712181909 jest offline Zgłoś do moderatora