Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - WYprowadzka na studia :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-07-25, 18:10   #1201
GirlOfDeath
Zakorzenienie
 
Avatar GirlOfDeath
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: 53°7′N, 18°E
Wiadomości: 6 397
Dot.: WYprowadzka na studia :)

Cytat:
Napisane przez Bziu Pokaż wiadomość
na początku chciałam z domu zabrać tylko ciuchy a kosmetyki i drobniejsze rzeczy kupić na miejscu ale stwierdziłam że jednak lepiej jak będę skupować to po trochu, bo potem może się zakończyć to szokiem ^^
Może ja też zacznę kupować wcześniej te rzeczy, bo potem to wydam majątek. No ale kosmetyki już można zacząć kupować ? To tak dziwnie trochę.

Cytat:
Napisane przez katia192 Pokaż wiadomość
Witam

Jak ja wam dziewczyny zazdroszczę już wszystko załatwione, większość rzeczy kupione... Ja nawet nie zaczęłam robić żadnej listy a co najgorsze dopiero po jutrze jadę szukać stancji i w związku z tym mogłybyście mi pomóc na co zwrócić uwagę przy oglądaniu pokoju... co powinno tam być, żeby później łatwiej było się wprowadzić i mieszkać. Wiem, że na pewno internet, jakaś pralka, kuchenka ale czy mogę spodziewać się urządzeń typu mikser mikrofalówka czy też nigdzie raczej nie znajdę tego. Proszę pomóżcie jeśli możecie. Nigdy wcześniej nie mieszkałam sama przez 5 dni w tygodniu i boję się żeby nie wziąć byle czego aby później nie żałować.
Hej. Ogrzewanie, opłaty (szczególnie te za wakacje). A mikser/mikrofalówka to zależy. U mnie np. rok temu mieszkało tam normalnie małżeństwo, które teraz wynajmuje to mieszkanie, więc wszystkie garnki itd są. No ale to zobaczysz. Jak będziesz oglądała mieszkania to taka mikrofalówka na przykład powinna Ci się rzucić w oczy. I jeszcze dość ważne jest to czy łazienka z WC jest osobno.

Cytat:
Napisane przez Karolllka7 Pokaż wiadomość
Ja też muszę kupić kosmetyki, piżamy, czajnik, może żelazko (?) i inne tego typu rzeczy
Ja kosmetyki, bieliznę, spodnie i kurtkę/płaszczyk na jesień muszę kupić. A tak to nic nie przychodzi mi do głowy.
__________________
Don't give up!
GirlOfDeath jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując