Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Essencomaniaczki witają w cz. X
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-07-25, 23:26   #2264
Inkarnatka
Wtajemniczenie
 
Avatar Inkarnatka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 294
Dot.: Essencomaniaczki witają w cz. X

Cytat:
Napisane przez arquettewska Pokaż wiadomość
Myślę, że tak, bo ostatnio przeglądałam magazyn Natura i niektóre kosmetyki Balleriny są w środku.
Cytat:
Napisane przez arquettewska Pokaż wiadomość
W każdej Naturze można sobie wziąć taką gazetę co się nazywa właśnie 'magazyn Natura' coś na wzór rossmanowskiego 'Skarbu' i tam w środku są kosmetyki z Balleriny, także najprawdopodobniej będzie w Naturze, tak mi się wydaje.
Cytat:
Napisane przez Mad'i Pokaż wiadomość
Są też chyba z Bondi Beach a nie ma ich w Naturze...
Zgadza się Też to zauważyłam, że w tym magazynie były lakiery z limitki Bondi Beach, Baleriny i do tego jeszcze z Papageny (z Catrice). Ciekawe tylko, że jak na razie żadnej z tych limitek w N nie uświadczysz! Po kiego grzyba pokazują to nam w tej swojej gazecie? Żeby nas jeszcze bardziej wkurzyć, delikatnie mówiąc?
W N miała być Balerina - i co? Ni ma... Za to teraz przeczytałam, że Ballerina jest w Daglasie... To ja już nic nie wiem Jeśli dobrze wytentegowałam, to teraz w D jest Bondi Beach (resztki doczesne) i Balerina (wchodzi) - ale wszystko zależy od Daglasa, bo w jednych pojawiło się tylko BB a w innych tylko B (i BB się już w tych nie pojawi) a w jeszcze innych i to, i to

Czy ktoś to ogarnia?
__________________
Nakarm pieska...
www.pustamiska.pl

Inkarnatka jest offline Zgłoś do moderatora