Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Essencomaniaczki witają w cz. X
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-07-25, 23:41   #2265
Katarynka92
Rozeznanie
 
Avatar Katarynka92
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 598
Dot.: Essencomaniaczki witają w cz. X

Cytat:
Napisane przez szureek Pokaż wiadomość
Czemu mówisz, że tylko do sypkiego? Ja go z powodzeniem traktuję, do pudru prasowanego!
Nie mam tego z essence, ale było mi dane go macać. Mogę śmiało powiedzieć, że douglasowski jest dużo GĘSTSZY, i dużo MIĘKSZY!

oto to cudo:
http://allegro.pl/pedzel-kabuki-miek...721425660.html
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA AA! KOCHAM MIĘCIUSIE PĘDZLE!
Tzn. ja mam obecnie tylko sypki. A jaka jest różnica między tymi pędzlami? Inaczej się nim operuje, czy co? Taki trochę rudy jest Mam nadzieję, że wiewióra żadna nie ucierpiała... Tylko rudzielec jest? Oj, wyczuwam nutkę rasizmu...

---------- Dopisano o 00:41 ---------- Poprzedni post napisano o 00:33 ----------

Cytat:
Napisane przez buffy249 Pokaż wiadomość
Info dla Poznanianek:
od sierpnia limitka 50's Girld Reloaded ma być dostępna w Tesco na Serbskiej
udałam się tam w sobotę na rekonesans, bo jakoś nie bardzo mogłam zrozumieć, jak w Tesco może być Essence... ku swemu (pozytywnemu) zaskoczeniu rzeczywiście w takiej jakby mini-drogerii wewnątrz marketu odnalazłam pojedynczą szafkę Essence, wypchaną po brzegi - były resztki limitki Whoom Boom oraz cała limitka You rock. Przy okazji udało mi się upolować szminkę w odcieniu Coralize me, która wszędzie była wykupiona.
Buffy niesie dobrą nowinę

Edytowane przez Katarynka92
Czas edycji: 2011-07-25 o 23:43
Katarynka92 jest offline Zgłoś do moderatora