Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wrześniówki cz. II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-07-28, 11:27   #243
dorka24
Rozeznanie
 
Avatar dorka24
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 889
Dot.: Wrześniówki cz. II

Cytat:
Napisane przez Niesforna_88 Pokaż wiadomość
my we niedziele idziemy na pierwszy trening tylko nie mam żadnych butów na obcasie do trenowania
nam babka prowadząca zajęcia powiedziała żeby przyjść na luzaka, w wygodnych butach, jedynie na ostatnie ubrać te weselne. Ale ja i tak pójdę w nich chyba na drugą lekcję żeby je "rozbić" gdyby ewentulanie miały mnie obetrzeć

---------- Dopisano o 12:27 ---------- Poprzedni post napisano o 12:23 ----------

Cytat:
Napisane przez AgusiekT Pokaż wiadomość

Na pierwszy taniec mieliśmy świetlane plany, że pójdziemy gdzieś na jakiś kurs tańca, ale jak zaczęła się szopka z rozwożeniem zaproszeń, zmianą kościoła (2 tygodnie temu ksiądz w mojej parafii zamknął kościół z powodu generalnego remontu- nie chcemy ślubu wśród rusztowań, wystających belek i obdrapanych ścian) i załatwianiem różnego rodzaju innych spraw i spraweczek, to odechciało nam się kursu i na pierwszy taniec wybraliśmy to:
http://www.youtube.com/watch?v=4RL8M3Uiw8A

Zatańczymy tak, jak umiemy (TŻ dobrze tańczy, ja gorzej, ale jakoś chyba damy radę)
no jak TŻ dobrze tańczy to pewnie Wam to wyjdzie dobrze, jak facet prowadzi to jest świetnie. Gorzej z moim, bo praktycznie ze mną dopiero zaczął tańczyć i to ja musiałam prowadzić w tańcu głupi nawyk, teraz ciężko mi się go pozbyć. Ja też nie jestem najlepszą tancerką więc kurs obowiązkowy
__________________
24.09.2011 żonka

miłość przyjaźń zaufanie ... kocham


dorka24 jest offline Zgłoś do moderatora