Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wybieramy projekt domu - oceny, opinie, porady
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-07-28, 21:25   #3082
c0f5ee3455cfe7f4618d1cbf50b63003f960a820
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 875
Dot.: Wybieramy projekt domu - oceny, opinie, porady

Cytat:
Napisane przez jag_na Pokaż wiadomość
przemyśl temat narożnych okien
wiem, że fajnie wyglądają na elewacji, ale podobno problematyczne są później parapety zewnętrzne, mocowanie rolet, karniszy...
Nie widzę na projekcie, czy są to okna od podłogi do sufitu, ale ja będę miała właśnie takie narożne - każdy "róg" o długości 4m. Nie było żadnego problemu z zamówieniem takich okien, cena normalna. W domu będziemy mieli rolety rzymskie, z ich zamontowaniem też nie będzie komplikacji. Można je montować zarówno na oknach, nad nimi, jak i przy suficie. Wszystko zależy od koncepcji wnętrza, więc nie demonizujmy
Cytat:
Napisane przez MartusiaJ Pokaż wiadomość
tak, na pewno są niepraktyczne, drogie,
Nie zauważyłam, żeby były droższe od normalnych. Trzeba się liczyć z tym, że duże okna będą kosztowały więcej od standarowych, ale czy są droższe dlatego, że narożne? U mnie tak nie jest, chyba, że istnieją jakieś mega skomplikowane sposoby mocowania, które są drogie, ale u mnie nic takiego nie ma miejsca Jestem zwolenniczką dużej liczby przeszkleń, więc nie rezygnuj z tego
c0f5ee3455cfe7f4618d1cbf50b63003f960a820 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując