Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Trądzik. Powód- stan zapalny w organizmie?
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-10-05, 20:58   #54
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Trądzik. Powód- stan zapalny w organizmie?

Dziewczyny oczywiscie, ze paciorkowiec, gronkowiec moze byc przyczyna tradziku . trzeba jak najszyciej pozbyc sie tych bakterii z organizmu. nie mozna tego zostawic bez leczenia . to samo nie przejdzie niestety. najpierw probujcie pozbyc sie tych gnid z organizmu, gdyz one sa zrodlem m.in. tradziku. mozna sobie leczyc tradzik zewnetrznie, ale to i tak nic nie da jak w organizmie cos siedzi . ja walcze z tymi bakteriami (walka dluga, meczaca psychicznie) i niedlugo wejdzie w ruch u mnie ta slynna autoszczepionka.

Cytat:
Napisane przez jakajataka
wiem, ze kiedys mialam tez gronkowca zlocistego, czyli tego najgorszego, ze niby nie mozna go calkowicie nigdy wyleczyc, robilam wymaz z gardla niedawno, to wyszlo, ze mam inna bakterie, a gronkowca nie... nic nie rozumiem:/
to jest tak z tymi bakteriami, ze jak robisz wymaz z gardla lub nosa to za kazdym razem moze wyjsc co innego. zalezy to od Twojego stanu zdrowia, od tego z ktorego miejsca pobierze sie ten posiew (czy np. bardziej na srodku gardla czy blizej migdalu). czasami moze tez byc tak, ze nic nie wyjdzie .
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując